Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit élveznek a nők a nyalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élveznek a nők a nyalás közben? Jobb mint egy behatolás pl?

Figyelt kérdés
márc. 22. 08:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%
5-ösnek van igaza. Csak agyban másként élik át a nők a kettő dolgot. De ugyanazzal a szervükkel élveznek el.
márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%

Igen, de teljesen más érzés a kettő :D


Még mindig ez dívik? Hogy a férfiak mondják meg, hogy mit érez a nő? :D nem fogjátok fel, hogy más érzés a kettő?


Ja, hát nem. Ti, akiknek farkatok van, jobban tudjátok, milyen érzés a nőnek, ha dugják őket vagy csak a csiklójukat izgatják.

márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Az ötösnek nincs igaza, baromságokat beszél.
márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Ne haragudj... de Te honnan tudod a két nem érzését összehasonlítani? Voltál mindkettő?


Csak kérdem, mert pont azt a kritikát fogalmazod meg, hogy egy férfi honnan tudhatná mit érez egy nő.


És egy nő honnan tudja mit érez a férfi?

ápr. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#13 ne haragudj, de én mikor mondtam meg a férfiaknak, hogy ők mit éreznek? :) ki akarod forgatni a szavaim, de így nem fog menni.


Én annyit írtam, hogy egy férfi nem tudhatja, mit érez a nő, de gondoltam evidens, hogy úgy gondolom, én sem tudom, mit érez egy férfi, és meg sem akarom magyarázni, hogy mit érez egy férfi, mert nem tudom... Nem tudom, érted?


És a férfi, aki meg akarja magyarázni, mi nők mit érzünk, ők voltak már nők? Tőlük miért nem kérdezed meg?


Még kötekedni sem tudsz.

ápr. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15:

Eszembe sem jutott hogy kiforgassam.


Ezt írtad:

"Igen, de teljesen más érzés a kettő ... Hogy a férfiak mondják meg, hogy mit érez a nő? :D nem fogjátok fel, hogy más érzés a kettő?"


Ém ezt úgy interpretáltam, hogy Te a női és férfi orgazmus érzése között teszel különbséget. És erre jegyeztem meg, hogy a különbséget ugyanúgy Te sem ismerheted, mint a férfiak.


Nem tudom hogy ebben mi a kötekedés.

ápr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem értem, akkor mi a problémád. Egyértelmű, hogy a férfi és a női orgazmus más. Nem tudom, mit érez egy férfi. Egy férfi nem tudja, mit érez egy nő. Mert az egyiknek nincs meg az a szerve, ami a másiknak és fordítva.


Helyre akarsz igazítani, de feleslegesen veted a betűket, mert soha nem állítottam, hogy én tudnám, mit éreznek a férfiak. Hiszen pont ez ellen ágálltam. Teljesen felesleges mindkét kommented.

ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17:

Te írtad:

"nem fogjátok fel, hogy más érzés a kettő?"


Te honnan tudod egyértelműen hogy más a kettő?


Ha később azt írod:

"Nem tudom, mit érez egy férfi"


Én ha valamiről nem tudok, nem tudom összehasonlítani, maximum véleményt nyilvánítok, hogy "szerinrem"


Nekem csak az volt a kodogásom, hogy a férfiaknak úgy nekiugrottál, mintha Te amúgy hitelt érdemlő módon, tapasztalati úton tudnád a kettő közötti különbséget.

ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%

Nem, csak te is egy férfi vagy, akit zavar, hogy valaki nem ért veletek egyet. Ugyanis az, hogy a két nem orgazmusa más érzés, mivel más szervekkel érezzük, teljesen nyilvánvaló. Te egyszerűen csak nekem ugrottál.


Ha a férfiak írnak arról kérdést, hogy nekik hogy jobb verni stb, soha nem szólok hozzá, mert honnan tudhatnám. Ezt miért olyan nehéz megérteni?


Nem változott a véleményem, egyszerűen csak belém akartál kötni. Ennyi.

ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19:

Pont ahogy Te a #12-ben másoknak :D

ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!