Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit élveznek a nők a nyalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élveznek a nők a nyalás közben? Jobb mint egy behatolás pl?

Figyelt kérdés
márc. 22. 08:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Másoknak? Mármint másoknak ugrottam vagy mi? Igen, az olyan fajta férfiaknak, mint te is vagy, akik meg akarják mondani, mit érez egy nő.

Nekem voltak érveim, neked nem. Egyszerűen csak leírtál egy olyan dolgot, ami nyilvánvaló és azt hitted, fegyverként tudod ellenem kezelni.

ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21:

Hagyjuk. Te vagy totális támdásban:

- "olyan ferfiaknak mint te is vagy"

- "nekem voltak érveim, neked nem"

- "fegyverként tudod ellenem kezelni"


Nagy szavakat használsz, Te aztán értesz az eszkalációhoz. Jó módszer a támadasra a tükör módszer, amikor a másikat vádoljuk azzal amit magunk követünk el.


Akkor, utoljára leírom a én miért "kötöttem" abba amit írtál.


Mert Te is pontosan meg akartad mondani azt, amit szerinted a férfiak nem tudhatnak. Miszerint hogy a nő és a férfi mást érez. Ezt állítottad, olvass vissza. Én semmi megállapítást nem tettem egyetlen mondatomban sem, hogy a nő és a férfi azonosat vagy mást érez-e. És csak arra hívtam fel a figyelmed, hogy ha a szerinted férfiak nem tudhatják mit érez a nő(ami amúgy így van), akkor Te hogyan tudsz különbseget tenni ebben?


Én semmit nem használok fegyverként. Ugyanezt hajtogatom ninden hozzászólásomban. De mintha nem akarnád megérteni, hogy nekem a hozzászólásoddal mi volt a kifogásom.


Ismétlem, nem azzal hogy szerinted a férfiak nem érzik mit érez a nő. Ezt fenntratások nélkül elfogadom. Sőt kiegészítem (amit Te is megtettél) hogy a nők sem érzik mit érez a férfi.


De tudod mit? Legyünk kretívak a vitában.


Mire alapozod azt, hogy a férfi és nő mást érez? Van-e erre bizonyítékod, vagy csak ez szimpla vélemény.


Ha ez csak szimpla vélemény részedről, miért nem lehet az, hogy azoknak is igaza LEHET (=nem biztos), akik azt mondják, nincs különbség.


Az én vélemenyem: Én mivel sosem voltam nő, se puncim nem volt. Én nem tudom hogy a nő és a férfi ugyanazt érzi-e.

ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem össze kéne jöjjetek. És egy jó nagyot szexelni. Szenvedély az van bennetek.
ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!