Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én szerintem nem normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szerintem nem normális a csaj?

Figyelt kérdés
Még ismertem egy lányt de már kb 3 hónapja. Már többször itt is aludt. De nem akartam először vele le feküdni mert nem akartam azt hidje hogy azért vagyok vele. Aztán előző héten le feküdtem vele utána írtunk 2 napig. Aztán most meg el tűnt kb semmire nem reagál elég szégyen hogy annyit nem tudd vissza írni menj a büdös pi...a.
márc. 28. 18:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
De sok Casanova van itt, aki a másikat leszólja, " grat" nektek, ja szoljátok le a hejesírásom.. Kérdező, ne okold magad, lehet, hogy többet képzelt bele mint testi együttlét, és most nem igazán tudja mit tegyen. Tudom, nem kellemes ez az érzés, én is jártam úgy, hogy egy találkozás után a csaj lelépett, és pár hónapra rá meg írt, hogy kíván, és azonnal akar..
márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
73%

#11

Ez nem leszólás. Azért egy minimális igényekkel rendelkező nőnek szerintem alap elvárás, hogy a pasi tudja legalább annyira helyesen használni az anyanyelvét írásban, mint egy 3.-4. osztályos kisgyerek. Tehát úgy is meg lehetne válaszolni ezt a kérdést, hogy a nő egyszerűen csak a kérdező testét akarta, de a személyisége egyértelműen nem fogta meg, hisz az nagyon távol áll az elvárásaitól. Jaaaj, az alap kérdésre pedig a válasz: igen, csak szerinted nem normális a csaj. Teljesen normális. Ki volt éhezve, így beérte veled is, de többre nem kellesz neki. Ennyi.

(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy amúgy eléggé kamu szaga van a kérdésnek...)

márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12. Már bocs, de ha neked oké, hogy valaki 3 hónap után szó nélkül lelép, akkor van baj a toronyban.

Sajnos a mai kor úgy néz ki így fertőzi meg az embereket..

Nőként mondom, hogy nemtől függetlenül, nagyon gáz szex után annyit se mondani a másiknak, hogy bocs, nem működött.. nőtől épp úgy gáz, mintha egy férfi tenné..

márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hidje, vagy hídja ? 🙈🙊
márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
72%

#13

Jó bocs, nem is néztem az alap kérdés alatti szöveget, mikor a 11-esre válaszoltam. Nyilván nem oké csak úgy kioffolni bárkit, de a kérdés alatti beszélgetés már rég nem erről szólt, hanem, hogy miért lett kioffolva.

márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Noren1989 ***** válasza:
Szar vagy az àgyba, Bàttya, az a helyzet.
márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy számára kiábrándító volt a veled ágyban eltöltött ideje és nem akar már több energiát ebbe pakolni.
márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!