Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják olyan sokan hogy fontosan méret, amikor nekem 13 cm a méretem és nem túl vastag mégis nagyon hosszú kapcsolataim voltak amiben a nők nagyon élvezték a szexet?

Figyelt kérdés
márc. 29. 13:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
36%
Isten ments ide ilyesmit kiírni, hogy valaki 13cm-es pénisszel orgazmust tud okozni, itt el van könyvelve, hogy csak és kizárólag 17, de inkább 18cm felett lehet orgazmust okozni a nőknek, hiszen az itt lévők minden nővel szexeltek már, biztos ezért tudják ennyire.
márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
53%
Bébirépa a 13 cm.
márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, itt csak olyan valaszokat fogsz kapni, hogy 13 kocsi stb. Vagy a norózus kérdezgető, aki minden részletbe belekérdez, hogy bizonyítsa, márpedig neked kicsi van.


Nőként mondom, hogy a nők többségének nem hogy hüvelyi, de egyáltalán semmilyen orgazmusa nincs férfival. A nagy farok nem hordozza magában azt, hogy a nőnek ettől orgazmusa lesz. De ezt írhatod aztán... Nem tudnak bánni a farkukkal és azt hiszik az a baj, hogy kicsi nekik. Ez könnyű, mert nem kell megtanulni normálisan szexelni és kész. Lusták és szexuálisan igénytelenek és tájékozatlanok.


Ha a kérdésed nem troll kérdés volt, csak hogy összeugraszd a népet, akkor el kell mondjam, semmi baj a farkaddal, de ezt nyilván te is tudod. A többiek szomorkodnak maguk miatt és azt akarják, te is az légy. Ennyi.

márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
56%

"Nőként mondom, hogy a nők többségének nem hogy hüvelyi, de egyáltalán semmilyen orgazmusa nincs férfival"


#13! Hány nővel voltál eddig?

márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
56%

13! Bár igazad lenne! Akkor nem lenne minden nő ilyen nagyfarok mániás.


Onnan lehet tudni, hogy egy nő az, hogy hajtogatja, hogy nem az.

márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
47%

Na, a norózus kérdezgető engem is betalált. Elég aok cikket lehet erről olvasni, valamint vannak barátnőim is, szoktam velük beszélgetni :)


És te? Te hány nővel voltal eddig?

márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Valaki elneséli mi az a norózus? Google nem tudja. 😂
márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

#16 hidd el sokkal többel, mint te. Gondolom aszexuális/fóbiás lehetsz. Mellesleg nagyon gyenge a csúsztatásod...


Barátnő..? Na, hát abból is több volt nekem, mint neked.

márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
53%
Én sem értem ezt a nagy farok mániát, 29 N vagyok és voltam már 12cm-essel is. Nem mondom hogy nem volt olyan póz amiben kevésbé lehetett erezni, de nem volt miatta semmi gondunk.
márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
35%
#19 hüvelyi orgazmusod mekkorákkal volt eddig?
márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!