Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják olyan sokan hogy fontosan méret, amikor nekem 13 cm a méretem és nem túl vastag mégis nagyon hosszú kapcsolataim voltak amiben a nők nagyon élvezték a szexet?

Figyelt kérdés
márc. 29. 13:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
#30 Hajlandó vagyok a párbeszédre. De ne itt a neten mint a gyerekek, mert abból csak félreértés lesz. Ha szeretnél meggyőzni, akkor privátban elérsz.
márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

#30 első üzenetben jöhet is mindjárt a telefonszámod és keresztneved. Szeretettel várom, és így kiderül komolyan meg akarod-e érteni miért van homlokegyenest más tapasztalatunk.


Ne félj, nem eszek embert 😉

márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
24: nőként sikerült ezt elérned vagy férfiként éreztél rá?
márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

#33 férfiként sikerült elérnem/ráéreznem nőknél. Tudom úgyse hiszik el itt sokan, azért is nem írtam le eddigi "mérlegem" állását.


Bárkivel szívesen beszélek telefonban. De ne trollkodjuk már szét a topikot, mert alapvetően az adott méretű péniszről szolna.

márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
90%
13 centi kevés, hacsak nem átlagosn felüli vastagságú. Akkor lehetne esélyed, de így jó ha 10/1 nőnek ténylegesen elég lesz és nem csak beéri veled.
márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35


Neked milyen hosszú és vastag elég az orgazmushoz?

márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
11-ből 2 nem élvezte, a maradék 9 meg eljátszotta
máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!