Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csinos 25-30 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos 25-30 éves szűz hölgyekkel mi a helyzet?

Figyelt kérdés

1. Volt már bármilyen testi kontaktusod férfival?

2. Akarsz párkapcsolatot, férjet?

3. Mennyire és milyen minőségben foglalkoztat a szex?

4. Ismerkedsz, udvaroltak neked?

5. Vonzónak tartod magad, van önbizalmad?

6. Egyéb...



ápr. 1. 15:33
1 2
 11/14 gabor49 ***** válasza:
31%
olyan nincs
ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
61%

1. Volt már bármilyen testi kontaktusod férfival? Csak csók, ha az annak számít.


2. Akarsz párkapcsolatot, férjet? Jó lenne már :D


3. Mennyire és milyen minőségben foglalkoztat a szex?

Valamennyire, de inkább félek tőle.


4. Ismerkedsz, udvaroltak neked?

Tinderezek, egész sok matchem szokott lenni, de valahogy nincs meg a bizalom..


5. Vonzónak tartod magad, van önbizalmad?


Fuhh ez érdekes kérdés, vékony, hosszú hajú lány vagyok, de a szépség relatív ugyebár. Nincs túl sok, mert sokat bántottak a testalkatom miatt, meg egyebekért is, főleg általános iskolába.


6. Egyéb...

A hónapban lettem 25.

Még egyetemre járok.

ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Távolról ismerek egy csajt, de leginkább egy havertól tudom az infókat, mert ő jobban ismeri.

Van egy nagyon dögös szőke csaj, kb 27 éves lehet már és szűz. Sokan próbálják felszedni, ami nem csoda, de ő most vallási vagy milyen okokból, de szerintem abból, majd csak a férjének akarja odaadni magát… tudtommal. Őt igazából én is nagyon meg szeretgetném, nagyon róla elhinni ezt, de lehet igazsága alapja, mert sosem láttam még pasival.

ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
39%
Megvannak köszönik
ápr. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!