Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jellegű "kapcsolat" ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jellegű "kapcsolat" ez szerintetek? Voltatok már hasonlóban?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömben van egy férfi és egy nő. A pasas nem néz ki jól, de jó dumája van, és magabiztos, megnyerő. A nő csinosabb, jobban néz ki mint a férfi és fiatalabb is 10 évvel.

Nincsenek együtt, de kb. mindent együtt csinálnak (mozi, strand, síelés). Segítenek egymásnak, pl. nem kis távolságra fuvarozzák egymást, anyagilag is kisegítik a másikat ha arról van szó.

Mikor egy társaságban vannak, nagyon izzik körülöttük a levegő, és szerintem nagyon egy hullámhosszon vannak. Nekem ez, hogy segitenek egymáson, kihasznalasnak tűnne, de kölcsönös a segítség.

Annyira közeli viszonyban nem vagyok velük, hogy erre az egészre rákérdezzek. Azt tudom, hogy mindketten szinglik. Számomra érthetetlen, hogy 2 ember aki ennyire imádja egymást, ne legyenek együtt. Mi lehet emögött a pszichológia?

Amennyire ismerem őket, egyikőjük sem "defektes" mentálisan vagy hasonló. Mindkettőjüknek régen volt már kapcsolata, évekkel ezelőtt, szóval még csak az sem lehet, hogy nem léptek túl az exeken. Amúgy mindketten jól keresnek, egyedül vezetnek haztartást, úgyhogy még az anyagi kihasználás sem lehetne ok.

Volt már valaki hasonló kapcsolatban és mi volt az oka?

Nem akarok turkálni senki magánéletében, csak elgondolkodtatott a téma.


ápr. 7. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják barátság extrákkal viszonynak. Élvezik egymás társaságát, jókat dugnak, találkoznak ágyon kívül is, de elköteleződni egyikőjük sem akar (jelenleg, utána ha beszerelmesedik valamelyik fél akkor majd változik a képlet).
ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A boldog szabadság, így röviden.
ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj.

Sőt lehet jobb mint egy "normális" kapcsolat.

ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes írta ez egy barátság extrákkal kapcsolat. Gondolom megbeszélték ez így most jó nekik és nem akarnak kapcsolatban lenni egymással. Lehet mint pár nem is passzolnak össze. De így ki egészítik egymást. Így mindenki jól jár. Itt a probléma az lesz mikor az egyik fél többet fog érezni (mert ebből az lesz) és kapcsolatot akar . Ott már bukni fog a dolog.
ápr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!