Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy veszítsem el a szüzességem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, még szűz. Pontosabban kapcsolatom sem volt még, ölelésen kívűl nem volt komolyabban közöm nőhöz.

Évek óta fel-fel bukkannak esetek, amikor erre alkalom nyílna, de rendszerint kihátrálok belőle. Félek, hogy bénáznék, hogy nem tudnám kielégíteni, hogy csalódna.

Viszont még is csak jó lenne már megélni az életnek ezt a részét is, de nem sikerül..

Értem én, hogy sokaknak fa ék egyzserű, csak csinálják és kész.

De túlságosan félek a csalódástól, a kudarctól, hogy nem leszek elég jó benne, nem elégül ki a partnerem, vagy kellemetlen leszek számára. Sajnos nem vagyok egy szemrevaló, jó pasi, így ez sem tudná kompenzálni, ha ügyetlenkedem.

Fogalmam sincs hogyan lendüljek túl ezen.



ápr. 9. 18:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
Napi incel kérdés...
ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Csak 3 szót írtál le, és még így is sikerült egy teljesen nem ide illő témát bedobj. Ehez azért tehetség kell.

Azt javaslom, ha már használod az incel szót, hogy nézz utána a jelentésének. Meg fogsz lepődni, hogy nem azt, amire használod. :)

ápr. 9. 18:45
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
"Az incel az angol involuntary celibates, magyarul "önkéntelen cölibátus" rövidítése, egy online szubkulturális kifejezés, azokat értik alatta, akik vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni."
ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire fosol akkor menj kurvázni. Én is azt tettem 24 évesen. Meglátod nem akkora nagy szám a szex.
ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
7%
3as válasza óta kérdező mintha csendben lenne😅
ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak az elvesztés a cél,akkor valóban jó ötlet a prosti.

Nem érdekli őket hogy nézel ki,mekkora a farkad,sőt jobban örülnek a kisebbnek.

Nem számít mennyire vagy tapasztalatlan,nem fognak lenézni.

Légy ápolt,kedves,és fizess,és élvezd...ennyi.

Tapasztalatból irom ezeket.

ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ez egy igen csak rövid, nagyon tömör leírása a szónak, pedig még sok sok dolog tartozik hozzá. Például a nő gyűlölet is, az is, hogy minden másban látják a hibát, csak magukban nem, másokat hibáztatnak, azt hiszik ők teljesen rendben vannak s még sorolhatnám.

Ha csak annyi lenne, amit most ide bemásoltak, akkor azt mondanám, hogy igen, incel vagyok.


Bár ez sem teljesen igaz, mert marha sok oka lehet annak, hogy valaki idősként is szűz. Sok olyan oka, aminek köze nincs az incelséghez.

Ráadásul ezt kb csak férfiakra használják/értik, holott e leírás alapján nőkre is lehet mondani.


Gyakori válasz amúgy erre a fizetős hölgy.

Aki ezt válaszolja, az kicsit gondolja át. Ha oda el tudna menni, nem állna fent ez a gond, a kérdés meg sem születne.

Azzal van a gond, hogy nem meri megugrani valaki. Tök mindegy, hogy az fizetős e vagy sem.

Nekem is adódott nem egy olyan lehetőség, hogy szimpla kaland legyen, s még sem tudtam meglépni a dolgot.


A többi hasonló kérdést eltekinte a válaszok háromnegyede csak gyűlölködő, alpári s negatív, de szerencsére akadnak értelmes emberek is, akik szolgálhatnak jó válasszal.

Tán csak akad olyan, aki segíteni tud valamennyire.

A bohócokon pedig el lehet szórakozni addig.

ápr. 9. 20:57
 8/27 A kérdező kommentje:

6#


De ha nem számít semmi, hogy lehet fejlődni?

Gondolom nem az a lényege egy légyottnak, hogy kidurrogtasd a tárat, aztán joccakát, hanem hogy azt nyújtsd, ami a másikfélnek is jó, kielégítő.

Mi a garancia rá, hogy egy prosti, akinek amúgy az a dolga, hogy TE élvezd, pontos visszajelzést fog adni rólad? Lehet csak dicsérni fog, mert fizettél neki, s hátha vissza jársz. Közben meg ha oda kerülsz egy lányhoz csak bánni fogja, hogy bele ment mert olyan szinten maszatolsz.


De továbbra sem tartom értelmes válasznak ezt a fizetős hölgyesdit.

Ha valaki oda el tud menni, akkor nincsenek gátlásai, ami miatt sokáig szüz maradna. Tehát már nem is az, nem születik ilyen kérdés.

ápr. 9. 21:01
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


Akkor visszakérdezek.

Mitől félsz,miért nem mered megtenni?

ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy végre legyőzi a félelmet és él a lehetőségekkel. Ha figyelsz a másikra, nagyon szörnyű nem lehetsz. Valamint gyakorlás teszi a mestert (de ugye ez általában egy partnernél fontos, mert ahány ember, annyiféleképpen szereti). Szóval sosem leszel olyan jó, hogy egyből mindenkit csúcsra juttass, mint a filmekben. Össze kell szokni. És az érzelmek is segítenek. Szóval próbálj meg túllépni a félelmeken és majd belejössz:)
ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!