Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy veszítsem el a szüzességem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, még szűz. Pontosabban kapcsolatom sem volt még, ölelésen kívűl nem volt komolyabban közöm nőhöz.

Évek óta fel-fel bukkannak esetek, amikor erre alkalom nyílna, de rendszerint kihátrálok belőle. Félek, hogy bénáznék, hogy nem tudnám kielégíteni, hogy csalódna.

Viszont még is csak jó lenne már megélni az életnek ezt a részét is, de nem sikerül..

Értem én, hogy sokaknak fa ék egyzserű, csak csinálják és kész.

De túlságosan félek a csalódástól, a kudarctól, hogy nem leszek elég jó benne, nem elégül ki a partnerem, vagy kellemetlen leszek számára. Sajnos nem vagyok egy szemrevaló, jó pasi, így ez sem tudná kompenzálni, ha ügyetlenkedem.

Fogalmam sincs hogyan lendüljek túl ezen.



ápr. 9. 18:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

6-os vagyok


Gondolkozz kicsit racionálisabban.

És ne akarj megfelelni mindjárt elsőre.Haladj szépen fokozatosan előre.

Fogalmazd meg mitől félsz,mi zavar,és hogyan küzdheted le.

Segítek.

Nem láttál még puncit.Nem fogtál cicit.Talán nem is csókolóztál.Ujjazásról,nyalásról meg ne is beszéljünk.

Egy prostival ezt mindet megtapasztalhatod,kudarc lehetősége nélkül.Szóval a gátlásaid nagy részét kizárhatod.


És ami a lényeg,hogy ahogy lépkedsz előre,egyre nő majd az önbizalmad,és meg mered majd tenni nem fizetőssel is.


Ez a szűzesség dolog egy hatalmas gát,egy frusztráció,amit levetkőzhetsz a prostival.


Az önbizalom meg önbizalmat szül.😉

ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
14%

#12


Te sem sokat csajozol🤣🤣🤣

ápr. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

9#

Attól félek, hogy nem felelek meg. Hogy nem teljesítek jól, hogy nem tudom kielégíteni a másik felet.

Főleg ezért nem éltem a kalandokkal. Ott gondolom meg főleg nem az a célja egy hölgynek, hogy tanítgasson valakit, aki ott bohóckodik.

Kapcsolatot meg nem igazán sikerült összehoznom, ahol azért olyas valaki van, akinek több a türelme.

Általában pont emiatt álltam el egy kapcsolat lehetőségétől, mert a másik fél már tapasztalatokkal, igényekkel érkezett, s úgy voltam vele, az ő szempontjából előnyösebb, ha olyan személyt választ, aki tudja is hozni amit elvár.

Sokszor elkövetem azt a hibát, mikor az előző kapcsolataikról, élményeikről érdeklődöm, mert mikor olyasmit említenek, amiben az az illető jobb volt nálam, akkor olyankor már ásom is el a dolgot.

ápr. 10. 08:03
 14/27 A kérdező kommentje:

6#

Sajnos az is a baj, hogy az idő előrehaladtával egyre kevesebb motiváció van bennem ezen a téren.

Úgy fogom fel, hogy ez már koránt sem lenne olyan jó, mint akkor lett volna, amikor ennek meg kellett volna történnie.

Túlságosan zavar, hogy mennyi mindenről, amire vágyom, már lemaradtam és nem is tudom pótolni.

Olyannak érzem, mintha egy filmnek a felénél vagy a háromnegyedénél csatlakoznál be.

Mert ugye mondják erre azt is, hogy ha eddig kibírtad, miért moat lett aürgetően fontos, ezután is kibírod stb.

Csak hogy érzem ahogy telnek az évek, egyre kevesebb a motivációm, így kicsit jobban zavar.

Tudom magamról, hogy pár év még így, s teljesen elengedem.

Bár ez nem lenne vészesen rossz, ha úgy kevésbé frusztrálna.

De jelenleg még akad bennem tenni akarás, csak nem tudom hogy erősítsem fel tetlegességig.

ápr. 10. 08:10
 15/27 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért vagy incel...
ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Minden megoldásra van valami problémád.Engedd el ezt a szex dolgot,nem neked való.
ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16#


Sajnos neked lesz igazad.

ápr. 10. 18:09
 18/27 anonim ***** válasza:

6,8,11,16 vagyok


A jövődre nem gondolsz?

Mi lesz veled idősebb korodban,amikor rájössz,hogy milyen fantasztikus dologból maradtál ki a teszetostaságod miatt.Vered majd a fejed a falba.


Vagy egy másik lehetőség.

Összejössz 40 évesen nagy nehezen egy nővel,szexeltek.

Házasság,gyerek gyorsan.

Megtapasztalod milyen a jó szex,és élni,kalandozni akarsz majd.De ott a feleség,gyerek(ek),közös ház,hitel stb.

Akkor már tétje is van a dolognak.


Hihetelen mennyi tutyimutyi férfi van,itt nyavalyognak,de lépni azt nem mernek.

ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Már most tudom, mennyi mindenről lemaradtam, amiben sosem lehet részem s sokat tesz ez ahoz, hogy úgy érezzem, "mostmár mindegy".

Szerencsére se házasodni, sem pedig gyereket nem akartam sosem, szóval ha véletlen úgy alakulna, ezek nem lesznek akadályok.

Nem biztos, hogy olyan vészes lesz öregkoromra, ha már most tisztában vagyok vele, hogy mennyi, de mennyi mindenből kimaradtam.

Biztos, hogy bennem van a baj, hogy ez sosem zavart eléggé ahoz, hogy tegyek ellene.

Arról fogalmam sincs, hogy mennyire fantasztikusak ezek a dolgok.

Az talán rosszabb, ha már megízleltem volna, s így sem sikerült többet összehozni. Na akkor tényleg nehezebb lenne.

De félek, ha eddig ilyen nehezen ment s most össze jönne, nagyon élvezném, akkor mennyire biztos, hogy hamar megismétlődne? Mert ha évek múltán max, akkor inkább kihagyom.

Egyre jobban uralkodik el rajtam az elengedése a témának, de néha néha még küzdenék ellene. Gondolom ez ösztönös.

Amúgy is annyi mindenből maradtam ki. Sosem voltak barátaim, életemben nem voltam még buliba, se koncerten, se fesztiválon. Sosem csavarogtam, bandáztam meg lógtam itt ott. Konkrétan nem történt semmi az életemben. Nincs egy jó emlékem sem. Lehet túl unott vagyok az élethez s ez egy ilyen természetes módja, hogy egyedül maradjak.


Egyébként így, hogy nem vagy a helyzetünkben, nem bölcs dolog tutyimutyizni. Legalábbis ez nem segít, hogy lenézünk valakit.

ápr. 11. 14:52
 20/27 anonim ***** válasza:

Az is előfordulhat,hogy ahogy idősödsz,férfiasodsz, egzisztenciálisan, karrieredben stb.fejlődsz,önbizalmad nő,mégiscsak lesz bátorságod nyitni a nők felé,a szex felé.Vagy csak úgy megtörténik veled.Utána úgy fogod érezni,hogy úristen,de hülye voltam,mennyi mindenből maradtam ki....


Én ugyanezt éreztem,sőt érzem most is néha,én 25 voltam amikor először szexeltem.

Azóta is próbálom behozni.


De nem rábeszélni akarlak a dologra,nekem végülis édesmindegy,hogy mit csinálsz.

És ne akadj fent azon hogy letutyimutyiztalak,sokkal durvább jelzőt is írnék.


Az a helyzet,hogy nem hiszek abban,hogy ok,jó ez így,majd jön a nagy alkalom,várd a sültgalambot,mindenki megtalálja a boldogságot...francot...tenni kell érte.Közben aki segíteni akar,az meg nehogy megsértse a kis lelkecskédet?


Felnőtt férfi vagy,állj a talpadra,szerezz önbizalmat,éld az életet,élvezd a szebbik nem társaságát,ne itt nyafogj.

ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!