Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valamiért úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért úgy érzem, hogy szexuális téren nem fejlődünk. Én törekednék mindíg a jobbra (mindkét fèl számára kielégítőbbre) de valahogy ez a dolog csak engem érdekel. Kezdenek a gondolatok olyan irányt venni ami azt sugallja, velem van a baj!?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalat esetleg?

ápr. 11. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a gond?


Nekem is volt olyan barátnőm aki pl fadarab volt végig és ritkán mutatott változást. Más probléma is volt vele, de velem is, simán nem illettünk össze.

ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Fiatal házasok vagyunk, a kémia rendben csak valahogy nem fejlődik a dolog vagyis nem teljesedik ki, én legalábbis úgy érzem, erőltetni nem akarok semmit, beszélni nemnagyon lehet, mert a válasz az, hogy neki minden tökéletes és aztán ennyivel le is zárjuk a dolgot általában
ápr. 11. 11:10
 3/18 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem, ilyen típusú - gondolom hölggyel - nem is fog változni... én is átéltem ezt.

Kisebb javulás csak ideig óráig tartott.

ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jól gondolod :) De valahogy gondolatmenetet nem értem. Nem beteg dolgok járnak az eszemben, egyszerűen a megújulás (bármit is foglaljon magában) akármi ami folyamatosan feldobja/fenntartja ezt az egészet.

De mondom, kezdem úgy érezni, hogy nálam/fejben van a gond

ápr. 11. 11:21
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Csak egyet nem értek. Ha fiatal házasok vagytok, ahogy írtad, hogy jutottál el házassági egy olyan illetővel, akivel úgy érzed szexuálisan nem fejlődtök, és nem nyitott veled semmi új dologra? Gondolom nem 1 hónap után vetted feleségül, eddig ez előtte nem zavart, hogy ő nem nyitott semmi új dologra? Sajnos pont az ilyen esetek szoktak megcsaláshoz vezetni.
ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

"De mondom, kezdem úgy érezni, hogy nálam/fejben van a gond"

Az a helyzet, hogy ki kéne állni az igényeidért. Neked problémád van a párkapcsolat egyik részével, a feleséged meg lesöpri azzal, hogy neki tökéletes ami most van, úgyhogy nincs probléma és kész. Nem érzed, hogy ez így gáz? Normál esetben ami a másik problémája, az az én problémám is, már ha kölcsönösségen alapuló, partneri jellegű párkapcsolatról van szó.

ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon jól indult, igazán kielégítő volt az elmúlt pár év, ezután kezdett kissé belaposodni, természetesen azért családi dolgok történtek ami befolyásolhatja ezt, családtag elvesztése/ családi problémák.

De a korábbi időszakunkból vannak olyan napi izgalmas kis dolgok amik eltűntek.

Természetesen nem vagyok bolond, ez nem így volt korábban

ápr. 11. 11:28
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Tippelhetek: csak nem onnantól kezdett laposodni a dolog, hogy az ujján volt a gyűrű?
ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azt kell mondjam nem.

Egy közeli családtag elvesztéséhez tudnám kötni a dolgot

ápr. 11. 11:32
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem értelek kérdező, az előbb az volt a problémád, hogy nem nyitott semmi új dologra. Most pedig azt írod, hogy előtte minden jó volt, csak most már ellaposodott, tehát akkor az a probléma, hogy régen jó volt vele és már nem csinálja azokat mint előtte?
ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!