Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valamiért úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért úgy érzem, hogy szexuális téren nem fejlődünk. Én törekednék mindíg a jobbra (mindkét fèl számára kielégítőbbre) de valahogy ez a dolog csak engem érdekel. Kezdenek a gondolatok olyan irányt venni ami azt sugallja, velem van a baj!?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalat esetleg?

ápr. 11. 11:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek tőletek ha össze-vissza írtam.

Remekül kezdődött, egymást kiismerve szuper volt minden, nyilvánvalóan ez is egy folyamat, s ez a folyamat megrekedt sőt sok esetben eltűntek olyan dolgok amik voltak

Nap közben huncut üzenetek stb stb

Elmaradtak plusz néha ugy érzem, hogy csak nekem van kedvem az egészhez, az újhoz meg pláne

ápr. 11. 11:38
 12/18 A kérdező kommentje:

Annyit szeretnék kérni tisztelettel, hogy privát üzenetekkel ne kelljen bajlódnom, kényelmetlen ez így is nagyon


Tisztelet nektek❤️

ápr. 11. 11:45
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem akarja úgy alakítani a szexuális kultúrád, hogy egyre több mindenre legyen igényed.
ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Értem!

De ez neki hol éri meg?

Tehát mi a pszichológiája ennek?

ápr. 11. 11:47
 15/18 anonim ***** válasza:
Igy jartal, elheted le igy az eleted vagy elvalsz
ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ez azért nagyon végletekbe-menő megàllapítás.

Azt gondoltam az eszmecsere nekem is felnyitja a szemem dolgokra, ilyen szinteken nem gondolkodom

ápr. 11. 12:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha azért családtag elvesztése elég komoly gond lehet. A nők amúgy is érzékenyek a hangulatra, ha gyászol, nem vágyik "megújulásra" az ágyban. Ha én magam alatt vagyok, nekem sincs kedvem hozzá. Egyáltalán. Nem hogy pajzán üzeneteket küldözgetni. Ne most akarj "fejlődni". Sokkal többre mész hosszú távon, ha lelkileg támogatod, hogy rendbejöjjön.
ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bizalom. Lehet kétségek györtrik valamiért. Valamit csináltál vagy nem csináltál. Kicsit elfáradt. Amúgy kezd nyugodtan az sms partikat mert lehet most nem meri. Vagy Te írtál, mondtál valamit ami miatt nem teszi. A próbálkozás meg ugy megy ha esztek is. Tenni kell. Kezdj Te! Majd Ő is fog. Mutasd az èrdekes Éned neki!
ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!