Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető majd a jövőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető majd a jövőben az, hogy robotokkal szexelnek az emberek?

Figyelt kérdés
Aki nem fáradt nem fáj a feje és szinte örökké bírja a szexet. Jó lesz majd az utódoknak, egy ilyen világban a szex?

ápr. 16. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Jó lenne. Én szívesen lennék olyannal akit az én igényeinek megfelelően raknak össze.
ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Másnapos Sárkány ***** válasza:
80%
Ez nem a jövő, hanem a jelen. Az más kérdés, hogy gyerekcipőben jár a dolog és borzasztó drága, de már léteznek szexrobotok.
ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon le vagy maradva. Már régóta vannak ilyen jellegű robotok.
ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Most is vannak gumibabák, de valahogy mégsem ugyanolyan vele a szex mint élő partnerrel. Van ugyebár chatrobot is, meg ChatGPT amelyik nagyon okos, de mégsem azzal csevegnél szívesen, hanem élő emberrel nem igaz?
ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Már vannak robotok, Én akkor szexelnék robot nővel, ha legalább annyit tudna, mint egy unott callgirl, de egyenlőre maradok a természetes nőknél, és nem a "tökéletesek"-nél, hanem akik úgy jók ahogy vannak.
ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem 20-25 év múlva olyan lesz az elterjedsége, és olyan extrém örület lesz körülötte, mint ami manapság a mobiltelefonokkal. Mindenkinek lesz, az emberek már csak robokkkal járnak, szexelnek, és mindenki pánikol majd, hogy milesz most emberiséggel. Lesznek akik megprobálják betíltani, a különböző pártok amjd a robotok miatt hisztériáznak.
ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Agyrém!
ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az hagyján! A 2012-es Global Future 2045 kongresszust láttad már?
ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Ez pontosan így fog történni. És ez a jelenség lesz az, ami letöri majd a mai nőknek a szarvát, hiszen most lényegében nekik áll a világ, akkor szereznek pasit szexre, amikor csak akarnak, míg a pasik sokszor szenvednek a párkereséssel (nem véletlenül úgy fogalmaztam, hogy a szexre, mert amúgy normális, komoly kapcsolat keresésében még a legjobb nők is ugyanúgy megszenvednek vagy sikertelenek).

Amikor a robotika már tényleg szinte megkülönböztethetetlen lesz egy valódi nőtől, nem olyan gagyi, mint mondjuk egy gumibaba, onnantól más korszak lesz. Pont olyan szempontból, ahogy a kérdésben szerepel.

Természetesen ennek a trendnek a meghonosodása (is) tragédiával fog járni a civilizáció és az emberiség számára, ez nem is kérdés.

ápr. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
9. Akkor a nőknek is lesz férfirobot. Én már most is örülnék neki, mert lehet, hogy profibban tenné a dolgát, mint egy hús-vér férfi.
ápr. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!