Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kit kapott rajta / ki kapta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit kapott rajta / ki kapta rajta a párja/párját ahogy épp mással szexszel? Utána mit tettetek? Vagy ha ilyen történne akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Csaj/pasi, kort :)

ápr. 17. 12:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%
Igy van 9😉 3as és 4es párti:)
ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%

Az én feleségem nem olyan...

De ha mágis megtörténne, elővenném a farkamat és megszopatnám mindkettőt.

ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Nálam is repülne minden cucc kifelé, aztán kitenném a szűrét mint macskát szarni. 🥰


24/N

ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

23 éves voltam, mikor rajtakaptam az exem a barátnőmmel a kocsma WC-ben.

Mind a 2 kapott 1-1 pofont, "hazasétáltam" összeszedtem a cuccaim majd költöztem haza anyámékhoz. Töröltem, tiltottam mindenhonnan mind a kettőt.

ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
30%

En rajtakaptam ex csajom epp szex kozben, mar mentem is leszedni a csavot a csajomrol, csakhat duhomben nem realizaltam, hogy kb majdnem 2 meter es izmos.

Amire feleszmeltem addigra hatam moge csavarta a kezeim es keresett vmit amivel megkototte, aztan nezhettem oket amig befejezik...

Utolag visszagondolva megalazo, de egyben izgato volt igy latni oket.

Aztan szakitas termeszetesen.

Bar azota izgat hasonlo szerepjatek, csak nem valos megcsalassal :D.

ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

#15

Sokat gondolkodtál ezen a szép történeten?

ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
Kaptam rajta.Volt cirkusz belőle.. F.
ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Nna! Rám nézz!! Engem nézz!!! EZ NEM AZ AMINEK LÁTSZIK!! 😂😂🤣😂
ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem higgy, ne annak amit látsz
ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
28%

Engem rajtakapott a csajom. A kollega csajt a furdoben dugtam epp. Kerdezi hogy ez meg mit keres itt es mit csinalunk. Mondom atjott megbeszelni a beosztast es esett kint az eso, elaztunk, igy betettuka ruhakat a szaritoba, azert vagyunk mesztelenek. Erre kerdezi hogy akkor miért áll a faxom, mondom mert pont rád gondoltam dragam, csak megbotlottam és ráestem a csajra, a faxom meg pont bele a pncijaba.

Mondja hogy jaaa, igy mar ertem. Felöltöztunk es kimentunk, a kolleganő elment es ment minden a maga rendjen. Szerencsere mindig jol voltam abban hogy hogyan dumaljam ki magam a szituaciokbol :)

ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!