Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális így? Vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális így? Vagy csak én nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy éve vagyok együtt, az elején “előadta” hogy ő milyen nagyon akar szexelni és miket akar velem. Most hónapok óta ott tartunk, hogy soha nem kezdeményez, minden szex előtt legalább fél óráig nyaljam, ő persze semmit nem csinál, de szex közben sem, csak háton fekszik vagy hasra. Teljesen elment a kedvem az egésztől, amikor meg szóba hoztam neki akkor az volt rá a válasza hogy akkor nem kell csinálnom többet semmit. Hozzáteszem, a minimum fél órás nyalás úgy kezdődik, hogy ha aznap bepróbálkozok vagy 5x, eltol, most még zuhanyoznia kell vagy még nem evett vagy valami kifogás, aztán random rám szól hogy most kinyalsz már végre? Közben meg a telefonján játszik. Ez életszerű? Én teljesen besokaltam, normális ez így? 31/F
ápr. 18. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát na, kislány még.. Jó, én más korosztály vagyok, de velem egyik sem beszélne ilyen lekezelő módon.
ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És neked ebben mi a jó annyira, hogy még mindig nem szedted össze magad, és tetted ki a fenébe?
ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális
ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég kiraktam volna
ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fuss...menekülj!


Mi a nem világos????

ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szeretője van aki kielégíti és neked ennyi jut már csak.

Én megbeszélném vele a dolgokat, ha más téren minden okés. Ha nem nagyon van javulás, én szakítanék, nem viselnék el ilyen csajt 31 évesen.

ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira messze áll egy normális kapcsolattól, hogy én a te helyedben semmi esélyt nem látnék a javulásra, és biztosan nem vesztegetném az időmet erre a személyre.
ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt dettó ilyen barátnőm.

Nem sokáig...

ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Nos a leírásod alapján nekem úgy tűnik, hogy te vagy a hús-vér szexjátéka és kb. ennyi. Eléggé egyoldalú a dolog, így nem lehet. Tuti dobnám a francba az ilyen nőt.
ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A mostani fiatalok azt hiszik, hogy úgy kell pasizni, hogy előadják magukat. Mindenki azt mondja, hogy szuperül szop, isteni az ágyban, de közben nincs mögötte semmi. Csak azt hiszi ezt várják el, ezt tanulja a médiából, hogy ez kell a pasiknak, de közben nem értik az érzelmi/valós oldalát egy kapcsolatnak.


Te meg ahelyett, hogy a valóságot látnád, csak várod a csodát, mert "azt mondta".

Az ismerkedés első számú szabálya, hogy nem a duma számít, hanem a tettek. Aki ezzel kezd, az eleve labdába sem rúgna. De én az ilyennel 2-3 alkalom után szakítanék is.


N

ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!