Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubbokba minimum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubbokba minimum mekkora farok mérettel érdemes menni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolom itt még nagyobb kell, mint alapból.

ápr. 18. 10:44
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

#9

Ez aztán felnőttes komment... Ilyet utoljára 16 évestől hallottam.

ápr. 18. 18:38
 12/38 anonim ***** válasza:
51%
#11 akkor beszélgess tovább a 16 évesekkel, nekik a szokásuk a farokméregetés.
ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

#12

Bocs, de már nem annyi vagyok. Amit te csinálsz, az az ő szokásuk.

ápr. 18. 18:45
 14/38 anonim ***** válasza:
11%
#13 oké, legyen igazad, akkor tini vagyok 😅 Te csak pörögj nyugodtan egy anonim fórumon a farokméretekről tovább.
ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
39%

#13!


Elég szomorú, hogy mégis megragadtál ezen a szinten.

Amúgy nyilván nem életkor kérdése. Valaki sosem volt ilyen vonalzós, már még 40 évesen is ilyen, ha sosem volt nővel.

ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

#15

Az a szomorú, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre se adtok válaazt.


Amúgy, elárulom neked, hogy tiniként nem foglalkoztam ezzel, aztán megtudtam a nőktől, hogy mit szeretnek a nők.

ápr. 18. 21:35
 17/38 anonim ***** válasza:
68%
#16 bocs, de ha tudnád akkor nem kérdeznél hülyeségeket.
ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Beszélj nőkkel és te is megtudod.


A kérdésre is lehetne válaszolni.

ápr. 18. 22:50
 19/38 anonim ***** válasza:
38%

#18 választ kaptál a kérdésedre: nőj ki a farokméregetős korszakodból ha klubba akarsz menni.

Ha arra vagy kíváncsi számít-e a méret egy klubban: NEM. Mi és a többi pár is a beszálló pasi "fizimiskája" alapján döntjük el van-e szimpátia vagy sem (pont úgy mint bármilyen más normál szituációan), utána a farokméret csak annyiban számít, hogy ha kis 12-es ceruza akkor előre állítom orálra, ha legalább normál méret akkor hátra is kerülhet dugni is.

Ha arra vagy kíváncsi nagy mérettel garantált-e a siker, a válasz: NEM. Felőlünk akár lókolbász is lehet alatta, ha a pasi emberileg nem szimpatikus, akkor a szobán kívül marad a méretével együtt.

Na most már választ kaptál amire kíváncsi vagy?

ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Valamennyire.
ápr. 18. 23:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!