Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők abba nem gondolnak bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők abba nem gondolnak bele hogy a lúzer, incel mentalitás pont azért alakult ki a férfiaknál mert visszautasították, megcsalták, megalázták, a farka mérete miatt amiről egyáltalán nem tehet?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 16:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
54%

Nem a méreteddel van a gond

Mert az nagyobb mint a magyar átlag.

A nyavajgással annál inkább.

Ezen segíteni nem tud senki önbizalom, rutin kell neked.


Még egyszer

Nagyobb farkad van mint a Magyar átlag!

ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
75%

Te arra vered hogy aláznak?

Mert akkor kisebbet kamuzz

Szoptam én már 8cm is, és nem az számít.

De téged köpnélek és taposnálak.

ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
74%

#19

Már túl vagyok rajta. 🙂 Bár nem tudom, mi olyat írtam, ami indokolná, hogy külön kívánd is nekem, őszintén érdekelt, hogy mit vársz ettől a "belegondolástól" a nők részéről. Attól, hogy valakinek van előzménysztorija arra, hogy mitől lett rossz ember, még nem leszek köteles vele lenni.

ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
88%
Én is kaptam már beszólást nőktől a farokméret miatt mégsem lettem incel.
ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Köpedelmek a nők mert 18cm farok alatt nem számít férfinak senki.
ápr. 29. 17:40
 26/37 anonim ***** válasza:
90%

A 14 centi nem is olyan kicsi hogy így kelljen hisztizned miatta.

Másrészt meg te csak ne általánosíts. Semmi közöm hozzá ki mit mondott-nem mondott neked

ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
94%
Na nembaj. Egy szép napon majd te is felnősz 😌
ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%

" Ha nem is kritizáltak szóban de fejben biztos megtették."

Ez a baj hogy te is meg a többi is hülyeséget gondoltok és nem hiszitek el amit mondanak.

ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
89%
Istenem, na kérdező, ne incelkedj, légy férfi, gondolom Petőfit nem olvastál.. Engem is megcsaltak, megaláztak, nem ugyan azok a nőszemélyek, de nem lettem nő vagy embergyűlölő, volt, hogy két évig még laza kapcsolat sem érdekelt, aztán kihevertem az egészet, szerintem ha befejeznéd az önsajnáltatást lenne esélyed.. Olyan amentalitásod, mint amikor a kisgyerek beüti a fejét az asztalba, amikor ő volt ügyetlen, és jön a "dá-dá asztalka.." Gratulálok, de remélem ilyen felfogással nem is szaporodsz..
ápr. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem létezik, hogy valódi embert írta ezt a kérdést és nem egy elromlott AI. Valódi embert nem ilyen töketlen balfasz.
ápr. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!