Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Késői szüzek mit akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői szüzek mit akarnak megúszni?

Figyelt kérdés

Valamit nyilván igen, hiszen van olyan dolog ami visszatartja őket (most a hetero nőkről és férfiakról van szó, és nem az aszexuálisakra gondolok)


Persze mondják egyesek, hogy nem találták meg olyan embert aki tetszik. Na ez nyilván csak azért van, mert a pszichéjük behúzza a féket, és lehet ők ezt nem is érzékelik.


Szóval mit akarnak megúszni? Azt hogy csókolózni kelljen? Vagy a pucérságtól félnek? Esetleg attól, hogy szerelmesek lesznek?


Kort és nemet is kérek írni. Elsősorban olyanok válasza érdekel, akik voltak már 20 év feletti, teljesen tapasztalatlannal (akár petting, pucéran)



máj. 1. 12:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%
Egy nőnek se lenne jó helye olyan palival, aki szerint undorító az, aki nem csak ővele szexelt egész életében, ne nevettess már. Dehumanizáló hozzáállás, értelme nincs. Azt határozol el, amit akarsz, de miután évek óta gyk-n vadászol szűz lányra sikertelenül, érdemes lenne legalábbis elgondolkoznod azon, hogy mennyire célravezető ez az életstratégia (de úgysem fogsz).
máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
23%

21

Marhára nem érdekel, hogy ki és mit gondol erről. :)


Itt a nevetséges az, hogy te az összes nővel azonosítva magad nyilatkozol, pedig csak a saját belsődet vetíted rájuk és azzal együtt kifelé is.

Célok egyébként mit sem érnek az oda vető út tartalma nélkül, nekem pedig ezen az úton a helyem.


Örülnék, ha nem okoskodnál már ide nekem, csak azért, mert nem fogadod el az én nézőpontom, de szived joga, ha ettől neked könyebb...

máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

11. Vagyok, a hozzászólásom a 27 èves szűz fiúhoz szól

Az egy dolog, hogy benned van egy olyan elhatározas, amit leìrtál. Ezzel nem kell egyetèrteni senkinek, amìg másokra nem erőlteted a saját nèzeted ès akár működhet is a dolog... Egy szèp gesztus lehet annak a lánynak, aki hasonlóan gondolkodik. De ìrtad, hogy próbálkoztál már több szűz lánnyal is ès valami mindig fèlrecsúszott. Nem lehet, hogy akkor magadban is kellene keresni a hibát? Az, hogy szűzen adod magad, önmagában mèg nem lesz èrtèk. Kell hozzá a másikra figyelni tudás kèpessège. Ha egyik sem adta meg magát neked, talán lehet, hogy egyik sem èrezte magát biztonságban a karjaidban? Szoktál gyakorolni legalább egyedül önkontrollt maszturbálás közben? Szoktad figyelni a lányt, milyen èrintès esik neki jól? Vagy csak elvárod tőle, hogy önmagában a szüzessègedtől alèljon el? A lányoknak a gyönyör sokkal összetettebb dolog pszichikailag, nem elèg csak az a fizikai behatás, mint a pasiknak. Egy első alkalomnál ez kiemelten igaz. Szoktad figyelni ezeknèl a jelölteknèl, hogy az ölelèsed, a csókod hogy esik nekik ès min kellene változtatni, ügyesedni, hogy neki is jó legyen? Ès akkor mèg a pettingről szó sem esett. Èn biztos nem adtam volna magam szűzkènt egy önkontroll nèlküli pasinak, aki előjátèk nèlkül durrbele jelleggel akar megkapni. Szóval, ha eddig egyik sem adta neked magát, akkor èrdemes lenne talán elgondolkodni azon, hogy önmagában a szüzessèged kevès hozzá ès talán a lány igènyeire, lelkère is kellene figyelni.

máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

23

Eléggé messzemenő következtetésekre jutottál abból a pár információmorzsából, amit elpergettem, de akkor tisztázom:

Nem történt még senkivel semmi (testileg) és máshogy sem igazán, mert én hamar véget vetek a folyamatnak, ha azt érzem semmi közünk egymáshoz, de volt, hogy a másik fél tett így (nagyon helyesen). Azzal akarok mindent megélni, akivel úgy érzem összetartozunk és azt látom, hogy Ő is így van velem. A szexualitásomra eléggé tudatos vagyok és próbálom kiismerni a testem mindamellett, hogy alapvetően nem vagyok(leszek) önző az ágyban és ez adottság nem pedig tapasztalat kérdése.

Egyébként én magam vagyok az érték (úgy ahogyan vagyok) és nekem is Ő úgy lesz értékes ahogyan van, mert úgyis csak azzal leszünk kompatibilisek, akivel egybevágnak az elképzeléseink :)

máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon romantikus elképzelés, de mi lesz, ha nem találsz ilyen nőt?
máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
79%

#22

Persze, nem érdekel téged, hogy ki mit gondol erről, azért nem viseled jól, ha más "beleokoskodik" a dolgodba. Abszolút logikus. Látszik, hogy nagyon naiv, gyermeteg elképzelésed van a párkapcsolatok működéséről, ami nem lenne gond, ha fiatalabb lennél egy 10 évvel, de 27 éves felnőtt férfitól minimum red flag. Ha a nő személye lenne neked önmagában érték, nem pedig a szüzességét fetisizálnád, akkor pont nem azzal lennél elfoglalva, hogy előtted kivel szexelt. Bármelyik ember sokkal több ennél. Csak szánni tudom azt a nőt, aki szóba áll egy olyan férfival, aki ebben méri az értékét.

máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Egy EMBER személyiségébe erősen beletartozik az, hogy kivel, mikor és milyen kapcsolatot létesít, ez mindenképp minősíti őt főleg a párkapcsolatra vetítve. Ha huszonévesen szűz egy nő (vagy férfi), akkor abból az jöhet le, hogy nagyon megválogatja azt, akit közel enged(ne) magához, persze lehet extrém beteg/önbizalomhiányos és aszexuális is, de mivel én a legelsők közé tartozom, ezért reflexből arra gondolok. Viszont nem kéne ezt a fétisként kezelni, de még ha annak vesszük, akkor is enyhébb azoknál az abberált dolgoknál, amit a világ már egyre szélesebb körben kezd elfogadni. Soroljam? Hagyjuk, de mégis miért megy erre a közvélemény? Talán azért, mert egyre inkább ilyen emberek alkotják társadalmunk és nekik már a normális az abnormális. :)

Én azt javaslom nézzen mindenki tükörbe a legőszintébb arcával aztán kapjon már az agyához és úgy mondja, hogy mekkora egy "beteg állat" vagyok, csak mert egy hozzám hasonló (érzékeny, értelmes, őszinte, erkölcsös, elkötelezett) nőt akarok és vele családot alapítani, ami egyébként régebbi kultúrkörökben alapvető volt. Nem véltetlenül fehér a menyasszonyi ruha sem. De ma már a biológia annyira meg van hekkelve, hogy utódnemzés nélkül lehet a szexualitást "gyakorolni" és ezzel együtt el is fajzott az egész, eltűnik belőle a SZERETET és TISZTASÁG. Úgyhogy nem tőlem kellene félteni a szűz (kis)lányokat, hanem sokkal inkább ezen társadalom ragadozóitól.

Úgy hiszem segíte(né)k a köztudaton, ha egy-egy érthetően megfogalmazott felvetésre reagálok, de hiába, mert úgy látom nem jut el az agyakig, így ezentúl már nem fogok. Továbbra sem hagy bennem nyomot bármilyen szidkozódás, véleménnyilvánítás, mert én tisztán gondolkodok és nem a saját sötétségemből nyilatkozok, mint sokan. Ez az oldal a magyar internet pöcegödre, ahol a saját sz@rját próbálja a felhasználók jórésze ráönteni valaki másra gondolkodás és következmények nélkül. Itt mindig az egocentrikus idióták lesznek többségben, akik egyik kérdés alatt együtt harcolnak közös eszméikért, egy másik kérdésnél meg már szétkapják egymást. :)

Ennyi!

máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van egy ismerősöm, aki szüzen ment férjhez, de 2 év után autóbalesetben elhunyt a srác. A gond a te látásmódoddal az, hogy neked egy ilyen nő már értéktelen, és nem alkalmas párkapcsolatra. Ezért támadnak sokan, mert nem a személyes értékeket nézed, hanem konkrétan a szüzességt. Pedig ahogy te is említetted, ennek megléte nem feltételez "jó" ember, lehet az akár beteg, vagy aszexuális is.

Tehát a szüzesség helyett fogalmazd inkább meg, hogy milyen belső értéket keresel álmaid nőjében.

máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
80%

24 éves koromig szűz voltam. Én semmit nem akartam megúszni. Szimplán csak nem jöttek össze a dolgok. Nem mindenki olyan népszerű nagy macsó, aki minden őt megdönt.

Ha sikerült volna, már 17 évesen elvesztem, csakhát 20 évesen sikerült egyáltalán először barátnőt szereznem.

máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

szorongás, szégyen, gátlások, undor, félelem, önértékelési és önbizalmai problémák

18\L

máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!