Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Késői szüzek mit akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői szüzek mit akarnak megúszni?

Figyelt kérdés

Valamit nyilván igen, hiszen van olyan dolog ami visszatartja őket (most a hetero nőkről és férfiakról van szó, és nem az aszexuálisakra gondolok)


Persze mondják egyesek, hogy nem találták meg olyan embert aki tetszik. Na ez nyilván csak azért van, mert a pszichéjük behúzza a féket, és lehet ők ezt nem is érzékelik.


Szóval mit akarnak megúszni? Azt hogy csókolózni kelljen? Vagy a pucérságtól félnek? Esetleg attól, hogy szerelmesek lesznek?


Kort és nemet is kérek írni. Elsősorban olyanok válasza érdekel, akik voltak már 20 év feletti, teljesen tapasztalatlannal (akár petting, pucéran)



máj. 1. 12:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
Èn 25 èves voltam az első alkalommal. A rossz èlmènyt akartam elkerülni. Nem ő lett vègül èletem párja, de nem bántam meg, nagyon jó èlmèny volt ès most egy szèp emlèk. Egy idősebb, tapasztaltabb fèrfival törtènt. Nem vagyok frigid, kifejzetten nagy a libidóm, csak èpp a minősèg fontosabb számomra. Akkoriban a korosztályom nagyrèszère ránèzve azt láttam, hogy milliószor jobbat összefantáziálok, mint amit azok produkálni tudnának. Akkor meg minek feküdjek is le akár egyikükkel is? Vègülis nem bántam meg, hogy ìgy törtènt, több, mint jó volt.
máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
80%
Előző vagyok, nőkènt ìrtam, az lemaradt. A pasik nyilván máshogy èlik meg a szexet, ők el tudják választani az intimitástól, ha akarják.
máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
9%
Házasodni fiacskam, addig ertelmes ember szuz altalaban
máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#12 a nők is el tudják választani. Az, vagy neked nem megy, saját egyéni tulajdonságod. De miért is kéne elválasztani? Akkor is lehet intim és szeretetteljes, ha nem párkapcsolatban történik...
máj. 1. 15:50
 15/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem akartam semmit megúszni ,így alakult okoskàm
máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen veszítettem el. Nem akartam semmi olyasmit megúszni, amit feltételezel, úgy általában véve voltak kapcsolatteremtési nehézségeim, otthonról eljárás, új emberek megismerése gondot okozott. És igen, ennek a szorongás és az alacsony önértékelés a leggyakoribb oka, nem kell valami egetrengetőre gondolni.
máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%
9. vagyok, egyszerűen látszik, hogy mindenki válaszába belekötsz, mintha mindent jobban tudnál, mint az, aki átéli a saját élményeit. Alapból én nem újságírókra céloztam, hanem szakirodalomra, értelmesebb lenne inkább egy külföldi nyelvet elsajátítanod, mint itt "bohóckodnod".
máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
26%

Szűz lányt keresek, mert undorítónak tartok egy olyat, aki már másnak odadta magát és tőlem elvárná, hogy kényeztessem/szeressem. Volt is már néhány, akivel ismerkedtünk, de ők nem igazán úgy álltak hozzám, ahogy én hozzájuk és nem volt alapvető összhang sem.


Én is szűz vagyok és aki nekem adja majd magát azzal leszek igazán együtt, minden más csak a testnek szólna.

Tehát várok arra, aki szintén ugyanígy áll hozzá a szexualitáshoz és párkapcsolathoz. :)


27F

máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%

További jó vergődést, utolsó ❤️

26/L/nem szűz

máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
54%

19

Hú, sajnálom, hogy betalált neked.

Semmi vergődés nincs, ez csak szimpla elhatározás.

Amúgy meg mindenki elveszíti valakivel, miért ne lehetne egy lány, aki velem veszti el? Vannak a "vezérbikák", akik szeretik becserkészni a szűzeket, nálam bizonyára jobb helye lehetne bármelyiknek, mivel én párkapcsolatot szeretnék, nem csak megfektetni. :)

máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!