Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudok ilyen fitymaszűkülettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok ilyen fitymaszűkülettel normális nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Nem tudom a makkom alá húzni, de maszturbáció közben nincs semmi gond (ha jó helyen marad). Élesben gondot okozna, higy lejjebb akar menni, de nem megy?

máj. 1. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
Majd körülmetélés után térjünk vissza a kérdésre!
máj. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
96%
Kinozzad csak ovszerrel, libazsirral, barmivel ha nincs eleg ver benne, hogy ferfi legy es elmenj az orvoshoz. Csak annyit ersz el vele, hogy egy csomot szenvedsz, nem lesz teljes elvezetet nyujto egyuttleted mert mindig ott van benned a “jaj a fitymamra vigyazzak” es a vegen ugyis ott fogsz kikotni. Sokkal konnyebb lenne mar most megoldani.
máj. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért kell ennyire parázni az orvostól. Hetente találkozik ilyennel, nem fog meglepődni.
máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
Nincs alternatíva. Lehúzod a bőrt szép lassan.
máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
100%
23-as inkabb naponta talalkozik ilyennel, tobbszor is. A dokinak ez a munkaja. Nem taplal perverz gondolatokat amikor segit rajtad.
máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
61%

Csak 2 kérdés


Miért vagy ennyire igénytelen?

Miért nem mész el orvoshoz?

máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:

Nem vagyok igénytelen.

Jelenleg nem opció, hogy orvoshoz menjek.


1 kérdés: Mi lenne, ha az okoskodás helyett építő válaszokat is adnátok? Tele van a GYK idiótákkal, de én nem az vagyok. Csak normális válaszokat szeretnék.

máj. 13. 01:46
 28/64 anonim ***** válasza:
39%

Egy ideje dugok egy srácot, neki is hasonloan nehéz húzogatnia. Helyette húzogatja az én farkam.

Biztos rossz lehet neki.

máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
83%
De, igénytelen vagy. Ha felnőtt létedre egészségügyi problémával nem mégy orvoshoz, akkor igénytelen vagy. És igen, ez baromi nagy red flag minden normális nőnél.
máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy nem opció orvoshoz menni?

Igen is igénytelenség. A lyukas fogadat sem tömeted be, mert nem opció?

Ha egy ilyen férfival találkoznék, akiről az első együttlétkor kiderül, hogy felnőtt létére fitymaszűkületes, sosem látna vagy hallana rólam többet.

máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!