Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudok ilyen fitymaszűkülettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok ilyen fitymaszűkülettel normális nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Nem tudom a makkom alá húzni, de maszturbáció közben nincs semmi gond (ha jó helyen marad). Élesben gondot okozna, higy lejjebb akar menni, de nem megy?

máj. 1. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem kell a semmibe valamit belemagyarázni.
máj. 14. 16:31
 52/64 anonim ***** válasza:
72%

Biztos kiskorú, és nem meri anyucinak elmondani, hogy vigy el az urológiára.

De akkor mit keres itt?

máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
79%
Majd rá jön amikor majd a műtő asztalon az érzéstelenitő se fog segíteni
máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Tényleg, ezt nem kérdeztem: hogy megy egyáltalán a művelet? Az érzéstelenítés feljeltette a figyelmem. Ezúttal kérlek helyesen, ha lehet.
máj. 16. 03:03
 55/64 A kérdező kommentje:
Felkeltette*
máj. 16. 03:03
 56/64 anonim ***** válasza:
Olyan nincs h az erzestelenito nem segit nyugi.
máj. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
72%

Élj így és csak maszturmálj#! Asszony patjti majd egyszer csak közli, hogy teso, beszereztem egy igazi fas*zt ami segít ha kell. Neked jó, neki is jó.

Arra ne számíts, hoogy együtt jó lesz! A figymaszűkületet szokás eltávolítani.

máj. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
72%
Tudod mi a ciki még? A nődtől kellene megkérdezni, hogy elég vagy e így neki. Ha nem akkor rájössz a megoldásra, hogy a műtét lesz a legoptimálisabb lehet. Vagy masztizol életed hátralévő részében ami neki baromi megalázó, kevés lesz belőled így. Na ez a neked szóló válasz lényege azt hiszem
máj. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudsz fitymasz szűkülettel normális életet élni. Verd csak magamnak életed végéig akkor ha az neked jó. Más megoldas nincs 😁
máj. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak fitymafék műtétet csináltak, de a körülmetélés is hasonló. A Lidokaint a fitymába adják, tehát a bőrbe és nem a pénisztestbe. Maga a műtét nem fáj, nem éreztem semmit amikor daraboltak és a "kolléga" akit előttem körülmetéltek szintén erről számolt be. A varrás viszont szar. Ott a pénisztesten is átszúrják a tűt, szóval szorítani kell a fogakat. Amúgy 15-20 perc az egész, és kibírható. Utána a gyógyulás első két hete még kellemetlen, később már nem vészes, de nekem 1 hónap múlva esett csak ki az első varrat. Maszturbálni óvatosan már 2 hét után is lehet, a szexel viszont meg kell várni, míg minden varrat kiesik.


Az 53-as pedig arra utalt, hogy ha akkor megy műtétre, amikor már a gyulladástól úgy be van dagadva a fitymája, hogy pisilni se bír, akkor már az érzéstelenítő se nagyon hat. Gyulladt szövetet nagyon nehéz érzéstelentíteni.

máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!