Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudok ilyen fitymaszűkülettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok ilyen fitymaszűkülettel normális nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Nem tudom a makkom alá húzni, de maszturbáció közben nincs semmi gond (ha jó helyen marad). Élesben gondot okozna, higy lejjebb akar menni, de nem megy?

máj. 1. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ilyen rossz a helyzet, jelenleg nő sincs az életemben. Persze az 1-2 idetévedő átlagon aluli nem érti, hogy meg fogom csináltatni, de jelenleg nem tudom, de ugye mi másért is járna az ember a GYK-ra, mint személyeskedni?
máj. 16. 11:10
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, most visszaolvasva látom, hogy hülyeséget írtam. Nem az első varrat esett ki egy hónappal a műtét után, hanem az utolsó. Az első már a második hét végefelé kiesett. Tehát egy hónap múlva már teljes volt a gyógyulás. A vágás helyén ahonnan lefejtették a korábbi fitymafék szakadás után rosszul visszatapadt frenulumot, ott a friss bőr még vékony volt, de abszolút gyógyult. (60-as voltam.)
máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
máj. 16. 13:30
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
Sajna 20 évesen már nem olyan rugalmas a bőr , hogy a krém segítsen csak fiatal korban segít. Ha gond nélkül akarsz akciózni meg kell műteni. Ha nem fogod akkor így fogod leélni az életed szex nélkül vagy nagyon kínos szex élménnyel.
máj. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!