Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudok ilyen fitymaszűkülettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok ilyen fitymaszűkülettel normális nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Nem tudom a makkom alá húzni, de maszturbáció közben nincs semmi gond (ha jó helyen marad). Élesben gondot okozna, higy lejjebb akar menni, de nem megy?

máj. 1. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor el mondom neked az én esetemet jó? Úgy voltam mint te kB 20 éves kezdoleges fityma szukuletel míg nem volt csajom nem érdekelt masztiztam, 1x ki száradt a péniszem el kezdet hegesedni akkor jött az hogy már nem tudtam fel húzni sexnel meg rendesen el folytot, 3 hónapig nem tudtam fel húzni a fiytmámat mire el jött a műtét napja helyi érzéstelenítés kaptam mer be volt addigra gyulladva, nem játék a szűkület amint tudod kezeltesd! Mer komoly dolgokat is tud okozni olvas utána, üzeni egy frissen metélt
máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne eroltessetek sracok. Aki segiteni akar es elmondja mi a megoldas koszonom helyett csak beszolast kap. Egyertelmu, hogy a kedves (nem) kerdezo csak valami csoda kence receptet var tolunk es nem hajlando belatni, hogy amit mondunk, tapasztalat alapjan, az a jo megoldas. Mondjuk elobb-utobb maga is rajon mert normalis csaj nemigen jatszik egy ilyen futyivel. Mar ha sikerul tuljutnia a kerdezo ego-jan es eler a futykosig.
máj. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, lehet a legcélszerűbb lenne egy patikában megkérdezni ezt a dolgot! Nem károgok, csak vény nélküli szintd mindig van mkndenből. Ha nincs akkor meg felhívod a házidokit teldfonon és a felhőbe tetetsz fel egy krémet. Mert, hogy van rá valami speciális lazítós krém emlékeim szerint.
máj. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, és ahogy mondtam, ne vegyétek magatokra. Bár cuki, hogy valaki ok nélkül megteszi és kiforgatja a szavaimat.
máj. 14. 11:06
 45/64 anonim ***** válasza:
Az a speciális krém szteroidos, úgyhogy nem fogja egyik doki se felírni telefonhívásra. Ráadásul hetekig-hónapokig kell használni és legtöbbször nem sokat ér. Meg ahogy a kérdező mondta: az orvos nem opició.
máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:

Megoldást vársz egy egészségügyi problémára, de orvos nem jöhet szóba. Ez úgy hangzik, mint egy ügyességi feladat egy akadályversenyen, ahol bekötött szemmel és kéz nélkül kell mondjuk kártyavárat építeni. Vagyis szórakozol velünk.


S hogy miért nem jöhet szóba az orvos, azt még egy anonim fórumon sem mered leírni. Tehát vagy annyira speciális az ok, hogy következtetni lehet belőle a személyedre, vagy pedig bűncselekmény van a háttérben, és lenyomoznának, ha elkotyognád.

máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
Vagy olyan oka van, ami alapján behatárolható lennék, ha bizonyos személyek olvasnák. Sokan tesznek úgy, mintha jobban ismernék a helyzetet, mint saját magam, elméleteket gyártanak... mással szórakozzatok.
máj. 14. 14:23
 48/64 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, Én írtam a paritikát. Ha bemész, ott tudnak tanácsot adni , hogy milyen készítmény van ami jó lenne rá, de nem recept köteles és nem szteroidos. Olvasgathatod a készítmények leírásait is ha rákeresel.
máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
máj. 14. 15:35
 50/64 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként az eredeti kérdés csak úgy általánosságban úgy szól, hogy "tud-e így normális nemi életet élni"? Ez eléggé véglegesnek vagy hosszútávúnak tűnő megfogalmazás, amiből nem az derül ki, hogy valaha is szándékában állna szakember segítségét kérni, mert ha pozitív választ kap, akkor "jólvanazúgy".


Arra azért kívánics leszek, hogy a patikust meg meri-e kérdezni, de lefogadom, hogy az is azt fogja mondani amit mi. Vagy meglátja benne a madarat és rásóz valami drága és ártalmatlan (cserébe hatástalan) készítményt. :)

máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!