Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudok ilyen fitymaszűkülettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok ilyen fitymaszűkülettel normális nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Nem tudom a makkom alá húzni, de maszturbáció közben nincs semmi gond (ha jó helyen marad). Élesben gondot okozna, higy lejjebb akar menni, de nem megy?

máj. 1. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
68%
Még azt se mondhatod, hogy nincs pénzed orvosra, mert ennek a kezelése ingyenes. A műtét se azonnal történik, hetek-hónapok mire időpontot kapsz, úgyhogy semmiből se telik elmenni orvoshoz. Csak mellébeszélsz.
máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs építő megoldás. Orvosi beavatkozás kell

Vagy egy irreálisan egészségtelen mód szerelmes lány mert egyébként ez egy elég erős "red flag" már bocsi

máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:
Természetesen megint, mindenki okosabb. Nem fogok magyarázkodni, mert tudom, hogy jelenleg egy bizonyos ok miatt nem mehetek ezzel orvoshoz. Nem is kívánkozom addig csajozni, nem vagyok bolond. Nem kíváncsiskodni ítélkezni és vergődni kell, csak válaszolni, amit szerencsére néhány normális egyedtől már megkaptam. De ez van, a GYK-n egyre több a félnótás, inkább trollkodni járnak, szerencsére jöttek normális válaszok is. Köszönöm nekik.
máj. 13. 15:21
 34/64 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy mindenki okosabb, mert csak a történet felét írod le még névtelenül is. Így nehéz segíteni. De amúgy meg nagyon egyszerű, ha 20 évet kibírtál így, akkor kibírod még addig, amíg el nem tudsz menni orvoshoz.
máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
78%
Most már tényleg kíváncsivá tettél: mi az a "bizonyos" ok?
máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül írtam annyit, amennyit.
máj. 13. 16:46
 37/64 anonim ***** válasza:
82%
Szégyellős a doktor bácsi előtt megmutatni a fütyikéjét.
máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
82%
Feltettél egy kérdést. Nehogy már mi legyünk a hülyék mert leírjuk hogy ezen csak orvos tud segíteni és nem lehet vele normális szexuális életet élni
máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
82%

38# normális választ vár a mi titokzatos kérdezőnk, nem reálisat.

Szerintem fújj a fitymád alá wd40-et, és rántsd hátra izomból.

máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

Aki nem inge...

Bár az értékeléseken meglátszik, hogy ki jár ide valóban segíteni. Pihenjetek le.

máj. 13. 18:33
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!