Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a tesitanárok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a tesitanárok is szeretik nézni tesiórán a tornadresszes vagy leggingses lányokat?

Figyelt kérdés
Nemcsak abból a szempontból, hogy végzik a gyakorlatokat...
máj. 9. 20:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"nekem két olyan sérülésem is volt tesiórán, amiről a tanár nem tudott, de csak azért, mert ott sem volt. ennyit az oktatói-nevelői munkáról, meg a rád bízott iskolásokról."

#5-ös válaszára reagáltam. Gondolom, ő sem kizárólag csak a lecsúszott kiégett alkoholista tanárok helyébe képzelte magát. (azokra meg végképp nem gondolt, akik ott sincsenek az órán, hisz akkor hogy lesné a csajokat)


"Nálunk pl volt hogy meg is jegyezte, hogy melyik csajnak milyen a combja, segge stb."

És ez szerintetek helyénvaló volt? Minden oké, elvégre melyik férfinek ne jönnének be a jó formájú középsulis csajok? Ugye, hogy nem. Korrekt tanár ilyet nem csinál (már ha valóban szexuális töltete volt, nem pedig valóban indokolt TESTnevelés kontextusban került elő)

máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Minket csajokat is mindig bámult a tesitanár..N
máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
11. Ez az, hogy nem lecsúszott alkoholista. Furcsa az egész utólag belegondolva, mert a tanár még kitüntetést is kapott a "munkájáért". valami furcsaság lehetett a dologban, utólag belegondolva. Jó pajtija lehetett az igazgatónak. Talán valami közös vállalkozásuk volt, vagy nem tudom. De tényleg furcsa utólag belegonolva a dolog.
máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Egészen biztosan van ilyen!
máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan van ilyen, ha az lennék én is nézném.
máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem azért nem feltűnően de biztos nézik a gimis végzős lányokat hát férfiból van engem a lányok izzadságszaga izgatna fel nem tudnék vele mit kezdeni de nem is vagyok tesi tanár 😅
máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Szerintem igen nincs az a férfi akit ne izgatna a mai tinik akik szinte kész nők már
máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább amikor úszás van tesin, akkor szereti nézni a tesitanár a végzős lányokat fürdőruhában.
máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!