Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabb nőként szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb nőként szűz fiúval mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Mennyi idő amíg bele jön a szexbe egy férfi?
máj. 13. 13:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Egyénenként változó, hogy kinek mennyi idő. Ha pl nem is érdekli a te szükségleteid akkor kb soha ebben az életben.
máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Ez egyénfüggő.

Én nálam idősebb nővel voltam először és nem hitte el,hogy szűz vagyok.

Az ő tudása viszont kevesebb volt az enyémnél,még ugy is ,hogy elvált hazas volt.

Szóval nem biztos,hogy tapasztalt vagy ,mégha te magadról azt is gondolod.Az hogy sok pasival voltál az semmit nem jelent.Ismerek sok pasit megjárt csajt,hát az ágyban semmit nem tud.


De ha már itt kérdezősködnöd kell akkor tapasztalat sem sok van,mert inkább a fiúnál kéne érdeklődnöd,nem pedig itt.

máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12 én sem azt mondom, hogy eget rengető tapasztalattal rendelkezek, de nála biztos tapasztaltabb vagyok. :)

Egyébként nyilván vele is fogok erről beszélni ha oda kerül a sor. Előtte inkább tippeket kértem volna, hogy mi az amivel tudok neki segíteni jól megélni ezt a helyzetet majd. Szeretném ha jó élmény lenne neki.

máj. 13. 20:40
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg azzal, hogy nem akarod segíteni. Hagyd, hogy ő legyen a férfi!


Már táncban is idegesítő, ha ismerkedéskor nő át akarja venni a vezetést. Ahelyett, hogy azt mutatná hogy élvezi a táncot, mozdulatokat akar csiszolni, meg figurákat tanítgatni.

máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!