Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az a férfi papucs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a férfi papucs aki megelégszik 1 nővel?

Figyelt kérdés
Szerintem egy igazi férfi mindig lesi a "prédákat". :D Legyen akármilyen idős.
2015. máj. 19. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor az igazi nőnek is ez a meghatározása.
2015. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon felszínes, buta emberek is sajnos. Ilyen a kérdező.

A férfi normális családapa egy családban. Valahol itt kezdődik, de ezt felfogni már túl nagy intelligencia kell, ami ugye nincs.

2015. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ilyen egy Férfi. :) Jó sokat kellett keresgélni mire megtaláltam, de megtaláltam. Van ilyen, nem szabad kevesebbel beérni. Egy percet se pazaroljatok olyan férgekre, akik 1-2 év kapcsolat után már strírölik a csajokat kigúvadt szemmel. Azok csak kisfiúk.
2015. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sok szerencse kell ahhoz mindenkinek, hogy megtalálja azt, akivel meg tud elégedni, és soha nem vágyik másra, többre. Nem várható el, hogy mindenki megtalálja ezt az igazi társat.
2015. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

szerinted akkor férfi amikor...

Szerintem meg akkor férfi amikor...


Én simán beérném egy NŐvel is akár életem végéig. te meg nem. Ennyi. Kész. Ha te minősítesz engem eme hozzáállásom miatt, az csakis téged minősít.

2015. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem ettől lesz valaki papucs...
2015. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem szerencse kérdése. Szimplán türelem és önbizalom. Ha nincs önbizalmad, akkor az első látszólag okés sráccal maradsz, mert nem tartod magad többre, mert nincs kedved már keresgélni meg amúgy is ideje lenne férjhez menni és szülni. Kizárólag ezért van ma ennyi rossz házasság.
2015. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nem vagy tisztában a "papucs-ság " fogalmával .
2015. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%

ha aza a nő OLYAN akkor megelégszem vele,egész életemben.

de flörtölni mindig fogok,mert éreznem kell,hogy még mindig vonzó vagyok és mindenki csak engem akar.

2015. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Még fiatal addig még belefér ez az életmód ,de csak komolyodnia kell idővel és megállapodni és olyan tássat találni aki szintén hasonló gondolkodású.

28F

2015. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!