Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tetszik nektek, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszik nektek, vagy furcsának találjátok, ha egy fiú nem dohányzik?

Figyelt kérdés
Ma már szinte minden fiatal ezt teszi. Itt főkent egy divatosabb, "menőbb" srácról van szó.

2015. máj. 22. 03:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító a cigi szóval az csak szimpatikus, hogyha valaki nem dohányzik.
2015. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én speciel nem tudnék olyan fiúval járni, aki dohányzik, mert fuldoklom a dohányfüsttől.
2015. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sosem gyújtottam rá és nem is fogok. Sajnos "furcsa" ez a mai világban, de nekem jó ez így. Barátom lassan 7 éve rendszeresen dohányzik, olyan napi egy dobozzal szív. Nála ez leginkább lelki okok miatt van, szóval nem ítélkezem. Megszokható, persze azért örülnék, ha leszokna. Ha majd odáig jutunk, hogy családalapítás, mindenképp így lesz.

18/L

2015. máj. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Apukám az egész életét végigfüstölte, 45 évesen halt meg tüdőrákban. Kerülöm a cigi minden formáját, a füstjét, azokat akik szívják, és én magam sem dohányzom. Azonban az élet kegyetlen játéka, hogy mindig is vonzóbbnak találtam a dohányos pasikat... Szívás :/

17L

2015. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Catfangirl válasza:
Ha nekem nagyon tetszene egy fiú, de ő cigizik, és lehetne köztünk valamiféle kapcsolat akkor én valahogy megpróbálnám rávenni, hogy szokjon le. Egyébként nem nagyon bírom ha a közelemben dohányoznak.
2015. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
en nem szeretem ha kornyezetemben barki dohanyzik is.. plane az nem tetszik mikor menozesbol cigizik valaki..
2015. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na tessék. Én 47 éves vagyok. Soha nem cigarettáztam. Volt hogy mondtam egy fiatalabb társaságban, hogy még drogot sem próbáltam ki. Úgy néztek rám a kis tizenévesek mint valami hülyére. Még egy füves cigit sem? kérdezték. Mondtam, hogy nem. Utána ott hagytak mert menni kell szívni a wc-re és valami csajokat akarnak megdöngetni. 16-17 évesekről beszélünk!
2015. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ránunhatnának már erre a cigi menő dolog szarságra. Teljesen egészségtelen. Cigis pasi nem kéne.
2015. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En mint cigis nő, eddig csak nem cigizos pasijaim voltak :))) engem nem zavar az se ha bagozik, az se ha nem... Nem ez tesz vonzóvá egy férfit... 28/N
2016. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!