Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyanok, akik teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akik teljesen kettéválasztják érzelmeket és a szexuális vonzalmat? 21L

Figyelt kérdés

Úgy értem nagyon tetszik nektek valaki, kedvelitek is, mellékesen nagyon kívánjátok szexuálisan. Hány % az esélye, hogy érzelem is van a dologban?


Olyasvalakire gondoljatok, aki pl. az egyik barátotok, több éve ismeritek, nem egy vadidegen az utcáról akit futólag elég gyakran láttok és izgatja a fantáziátokat.


Ilyen esetben is csak puszta szexuális vágyról van szó?


Nem szexmániás spermahajderekre gondolok természetesen, hanem normális férfiakra/nőkre.


Nem tudom, hogy elég érhető voltam e...

Ha nem, átfogalmazhatom.


2015. máj. 26. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
az hogy szexuálisan izgat az is egy érzelem
2015. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem más téren is megmozgat. Nem csupán szex és te jobbra, én balra...
2015. máj. 26. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a barátaimat, és a szeretet is érzelmi kötődés, így azzal a barátommal, akivel évek óta szexelek, azzal természetes, hogy vannak érzelmek is.

Imádjuk egymást, mindenkinél jobban ismerjük egymást, nincsenek titkaink egymás előtt, fantasztikusakat szexelünk, de nem vagyunk szerelmesek egymásba.

Gondolom érzések alatt csak a szerelmet érted, így igen, vannak olyanok, akik ezt külön tudják választani.

2015. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!