Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek róla? Egy ilyen alkat még belefér egy átlagos kapcsolatba? Ha nem, akkor miért nem? Kort is írjatok!


2015. máj. 27. 23:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma 9-es, 6-os, hogy ezek nem látszanak annyira pulcsi alatt. :D
2015. máj. 28. 00:07
 12/26 anonim ***** válasza:
És miért kell hogy látszódjon? Magadnak csinálod ezt vagy kirakatnak? Szerintem aki sportol azt magáért tegye.
2015. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igazad van, de azért ne hazudjunk, valamilyen szinten elvárja az ember, hogy mondjanak valamit az eredményre, vagy valamilyen reakciót váltson ki.
2015. máj. 28. 00:13
 14/26 anonim ***** válasza:

Persze nyilván örülsz neki ha elismerik a haladásod. De azért nem ez a fő cél szerintem. Szerintem elismerésnek bőven elég az amikor egy csaj előtt levetkőzöl és látod a tekintetén hogy meglepődik hogy milyen jó tested van.

Meg nyáron is tudsz a strandon villogni. De mondom szerintem inkább magadért csináld és ne másnak.

2015. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

# 11


(9. vagyok, én úgy vagyok vele, hogy nem kell beépített tesztszkenner ahhoz, hogy egy ilyen testalkatú férfiról akármilyen ruházatban, akár télikabátban el tudjam dönteni, hogy szerintem nagyon jól néz ki:


[link]


[link]


De nyilván ízlések és pofonok, biztosan van, akinek a testépítők testalkata jön be, ami engem már taszít. Meg feltételezem, hogy aki ilyen testet akar, az maga miatt csinálja, nem mások miatt.

2015. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Estienne ***** válasza:

Az akkora izomtömeghez szteroid kell, növekedési hormonok, tesztoszteron. Ezektől szépen jöhet a tömeg, ha a kaja is rendben, az más kérdés mennyire vágja haza a szervezeted. A sok kaja meg a növi a hasat is előszeretettel növeli.


DE! Az ilyen testépítők ruhában úgy néznek ki, mint egy jóllakot napközis, ha már említetted, hogy ez a "célod".


[link]


Tehát nem biztos, hogy aztfogják mondani rád egy lazább hosszú ujjúban, hogy húú de izmos...

2015. máj. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

sztem ez egy értelmetlen vita :D

eddzél csak nyugodtan, naturálban meg sem fogod közelíteni Kai-t :) nem kell attól félned, hogy túl izmos leszel, mert illegális, boltban nem kapható cuccok használata nélkül még nem láttam olyan embert, aki "túl izmos" lett volna :D


hobbiszinten meg tök felesleges is a szteroid, szóval toljad csak keményen és szuper leszel :)


én legalábbis szeretem az izmos férfiakat. Én is és a párom is edzünk de higgyétek el, hogy egy átlag földi halandó soha nem fogja távolról sem megközelíteni a profi testépítők tömegét vagy szárazságát

2015. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
A nyavajába. Akkor én nem tetszem a nőknek. 196cm és 92kiló szinte szín tiszta izom vagyok. Én is járok edzőterembe. Bár nem szedek szteroidot. Azért a növekedési hormont kipróbálnám.:) Akkor az én 125cm mellem meg az 56cm karom már túl nagy. Azért egy kicsit elkeseredtem. Na akkor nem megyek annyit edzeni.
2015. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Párszor szedtem és szúrtam Andriolt és primabolant. De a hatása nagyon jó. Nem erős nincs mellékhatása. Nekem a nagynéném andrológus doktornő. Egy évben többször küld vérvételre és ellenőrzi a hormon szintemet. Némelykor könyörgöm egy kis tesztoszteron injekcióért. Pokolian megdob. Férfiasságomon is nagyon sokat segít. A kúrák során a farkam is nőt vagy 2cm. De azt tudom, hogy túlzásba esni nem szabad. Örülök, hogy figyel rám a nagynéném is így edzhetek.
2015. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Jajj, nem! Szörnyű!

33N

2015. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!