Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek róla? Egy ilyen alkat még belefér egy átlagos kapcsolatba? Ha nem, akkor miért nem? Kort is írjatok!


2015. máj. 27. 23:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20-as. Akkor még nem láttál engem!!
2015. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
16-os, nekem a Kati Béla féle testalkat egyáltalán nem adja, és tényleg olyan pulcsiban, mint egy jól lakott napközis. Azért Kai más tészta, ekkora tömegnél minden izom látszik, és nagyon esztétikus. A Kati Béla rajongók ne vegyék sértésnek, örülnék én, ha negyed annyit elérnék az életben mint ő. Nyilván szteroid kell hozzá, hogy az ember ilyen szintet elérjen, de én naturálba próbálom magamból kihozni a maximumot, ami tudom majd meg sem közelíti a testépítők színjét,de majd alakul. :D A lényeg az, hogy ugyan ilyen alkat akarok lenni mint most(szálkás) csak sokkal nagyobb.
2015. máj. 28. 14:20
 23/26 Estienne ***** válasza:

Akarni én is sokmindent akarok, de ugye ott az a fránya genetikai határ. Főleg ha szálkásan is akarod.


De csináld, és majd látod mire vagy képes. Csak ne irreális célokat tűzz ki magadnak.


Sok sikert.

2015. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Kösz!
2015. máj. 28. 21:42
 25/26 anonim ***** válasza:
ez az ami már sztem is túl sok, pedig imádom az izmokat és bolondulok az izmos férfiakért
2015. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

könyörgök, ne már!!!

a világ második számú testépítőjéről besézlünk emberek!

ne ebből ítéljük már meg azokat a férfiakat, akik hobbi szinten edzenek. egy "átlagos kapcsolatba"? vicces a kérdés, de azért egy top 2-es testépítő nem számít átlagosnak a legkevésbé sem. Nyilván, ő már nem az esztétikumra megy, de te sosem leszel olyan szint nturálban, ami nem esztétikus

kérdező, te csak eddzél nyugodtan és biztos hogy csak javadra fog válni

2015. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!