Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan férfiről, aki most lesz 23 éves és még szűz?

Figyelt kérdés

Sőt, mitöbb még soha nem is csókolózott. Elsősorban nem a külseje miatt... Olyan átlagos, bár alacsony 171 cm és icipicit túlsúlyos (talán, de van rajta izom is), 80 Kg.

De arcra átlagos, inkább jóképűnek mondható, valamint a szemét mindig megdicsérik... Most lesz nyáron 23 éves.

Szóval az igazi baj a személyiségével van, nagyon okosnak mondja mondenki, de egy igazi lúzer. Nem csak a nőknél, de minden emberi helyzetben. Barátai csak nagyon kevesen vannak, de azok igaz barátok.

Szerintetek aki ilyen, annak lehet még kapcsolata valaha nővel?



2015. jún. 2. 01:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 23évesen nem baj. De az is igaz, megy az idő, fiatalságod meg csak egy van. Erre én 25 év fölött jöttem rá. 31. évesen jöttem össze egy csajjal, ájos alkalmi egyéjszakás kaland volt - közben rájöttem, hogy bizony az volt a baj, hogy csajokhoz nem vonzódom nagyon, fiúkhoz viszont igen. Mikor erre lássan rájöttem, elfogadtam, bizony igencsak megnőtt a motivációm, h csináljak valamit, internet, társaságok, szóval néhány alkalmi együttlét után a szüzességem maradéka sincs már meg ,-)


Amúgy heteró vagy sem:

Annak, aki nem olyan helyzetben an (társaságban, vidéken) az internet egy jó alternatíva. Tinder alkalmazás, meg egyéb parnterkeresők. Persze meg kell szokni, hogy működnek, és meg kell tanulni kezelni az elutasítást, alapvetően ésszel kell csinálni (védekezés, STD-k)!


Testileg szerencsére minden fazékra megvan a fedő... van aki ducibbakra bukik, van aki az idősekre, erre is az interneten jöttem rá. (Mivel párszáz ember megnézi a profilod, rákeres, stb.)


(budapesti meleg ffi)

2015. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!