Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan férfiről, aki most lesz 23 éves és még szűz?

Figyelt kérdés

Sőt, mitöbb még soha nem is csókolózott. Elsősorban nem a külseje miatt... Olyan átlagos, bár alacsony 171 cm és icipicit túlsúlyos (talán, de van rajta izom is), 80 Kg.

De arcra átlagos, inkább jóképűnek mondható, valamint a szemét mindig megdicsérik... Most lesz nyáron 23 éves.

Szóval az igazi baj a személyiségével van, nagyon okosnak mondja mondenki, de egy igazi lúzer. Nem csak a nőknél, de minden emberi helyzetben. Barátai csak nagyon kevesen vannak, de azok igaz barátok.

Szerintetek aki ilyen, annak lehet még kapcsolata valaha nővel?



2015. jún. 2. 01:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
10-es bár sok olyan lány lenne mint te! De nagyon kevesen vagytok.
2015. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
45%
Eddzél. levezeted a feszkót. jól fogsz kinézni, jön az önbizalom stb... csak azért ne mell bicepsz csávó legyél..
2015. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%

7:


22 évesen vesztettem el nemrég (csók is akkor volt először), egy néhány évvel idősebb nővel. Ösztönösen ment a csók (még a lány is megjegyezte hirtelen, hogy mennyire jól csinálom), egy órán át szeretkeztünk, de előtte úgy kinyaltam, hogy ketté állt a füle. Úgyhogy az a baj, hogy ekkora marhaságokat hisztek az ilyen emberekről, hogy 2 perc alatt elsül, meg fél évig tanítgatni kell. Nem ezen múlik.

2015. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12-es. 198cm vagyok és 120 kiló. Szerintem igen csak hatalmas vagyok. 125cm a mellkasom és 58cm a karom. Nem az a nagyon szálkás izom de van egy kis felesleg rajtam. 100kilót emelek bármikor a fejem fölé. Vasúti kocsikat pakolok a MÁV-nál. Soha nem edzettem. Mikor? Amikor 10-12órában 6-12 tonnát mozgatok meg. Valahogy nem akarok többet edzeni. De ettől még nincs barátnőm. Így valami izomagyúnak tartanak mert azt hiszik állandóan gyúrok. Kis nyikhaj gyerekek meg kézen fogva andalognak az utcán csinos barátnőkkel. Ki érti ezt?
2015. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Az ilyen későn érő, de lehet kapcsolata.
2015. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

#7-es

Én Ugyanezt írtam a másik szemszögből miszerint nem kéne 20 feletti szűz csaj, kaptam a leugatást. Persze a csajok drágalátos szüzessége a lottófődíj, de fordított esetben nem fognak senkit tanítgatni.

2015. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
szerintem egy szűz csaj se jobb, mint egy szűz fiú.. mind a kettővel kínlódni kell míg belelendülnek.. jó nyílván van kivétel, de azért max 10 emberből 1..
2015. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
nem kellene, mert tapasztalatlan
2015. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
18-as. Azért tapasztalatlan mert senkinek nem kell. Mert szűz. De ha ezért nem tudd nővel lenni akkor hogyan legyen tapasztalt?
2015. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Szűzként is lehet valaki jó a szexben, számos példát hallottam már erről ismeretségi körből (srác szűz volt, de már első alkalommal úgy kikészítette a csaját, hogy az utána nem hitte el róla, hogy ez volt neki az első alkalom - a női oldalról is ugyanezt hallottam, szóval nem a srác próbált nagyzolni).
2015. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!