Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem erőlteltem a szexet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erőlteltem a szexet a feleségemnek, szóval van ideje megkívánni, de még is hogyan érhetném el, hogy többször kívánjon meg magától?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy igénytelen ember,nincs sörhasam,nem nagyképűség,de a testem is jó formában van,nem vagyok egy igénytelen nagy sörhasi hájas,büdös igénytelen ember.Adok magamra és igényes vagyok magamra.Gyerekünk még nincs.Többnyire akkor van szex ha én kezdeményezek,de nem viszem túlzásba,tehát nem erőszakolom rá,van ideje megkívánni.Múltkor tettem egy próbát és 1.5 2 hétig egyáltalán nem közeledtem úgy feléje,de nem vitte túlzásba a dolgot.Már nem tudom,hogyan tudnám jobban felkelteni az érdeklődését.3 éve élünk együtt.Laposnak sem mondanám a kapcsolatunkat,vannak közös programok,úgy gondolom mozgalmas életünk van,ami nem csak a munkáról,szürke hétköznapokról szól.Hasonló a szexuális étvágyunk,de valamiért nem kezdeményez,vagy csak nagyon ritkán.Szokott kezdeményezni,de elég ritkán.Nincsenek anyagi gondjaink,nincsenek olyan problémáink,ami miatt feszűlt lenne a viszonyunk.
2015. jún. 3. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát a fogalmazásod alapján nem vagy nagy szám, nem tűnsz értelmes, kultúrált embernek, elég primitív, amit és ahogy írsz. Nem csodálom, hogy a feleséged nem lelkesedik fel tőled.
2015. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Ha te már a falat kaparod, miközben arra vársz, hogy kezdeményezzen, akkor szerintem nem hasonló a szexuális étvágyatok. Kielégíted rendesen? Vagy csak veled van, ha kívánod, és neki nem az igazi, vagy neki kell nagyon dolgoznia azért, hogy neki is orgazmusa legyen, akkor azzal én is úgy lennék, hogy sok kedvem nincs hozzá magamtól. Persze, a férfit ki kell elégíteni, hogy ne menjen félre, de saját "örömömre" így kezdeményezni minek?

Legyél őszinte magadhoz, és ne a férfiúi hiúság szóljon belőled...

2015. jún. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kaparom a falat,de nekem is jólesne ha ő is kezdeményezne,nekünk férfiaknak is szükségünk van néha arra.

Mindent megteszek az orgazmusa érdekében,soha nem kellett neki rásegítenie,vagy bármilyen pluszt alkalmaznia.90%ban van orgazmusa,és többnyire hüvelyi orgazmus.Abban is biztos vagyok,hogy nem játsza meg,egyből észre venném.Szóval figyelek rá az ágyban,és elmondása szerint jó a szexuális életünk és élvezi velem a szexet.90 % ban van orgazmusa,ami nem megjátszott.Sőt már sokszor rosszul érzi magát,az miatt,hogy túl korán jut a csúcsra.

2015. jún. 3. 07:44
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Kezdeményezz te, udvarolj, hódítsd meg minden alkalommal- ez a természetes, és jó. Néha majd ő is kezdeményez - ez így van szerte a világon, időtlen idők óta. Nincs veletek semmi baj! (egyeske nem tudom miért nyögte be azt a lesújtó véleményt, valószínűleg a tükörbe nézett és magával nincs megelégedve)
2015. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
na mi van, most itt mindenki nulla lesz? Mi a francnak kell téged meghódítani a zasszonynak, ha "férfi vagy légy férfi", ahogy már Petőfi is megmondta. Avagy kamu ez a kérdés?
2015. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Egyszerűen van aki nem tud kezdeményezni. Mi ugyan még nem vagyunk házasok, de 2 éve együtt élünk, 3 éve vagyunk együtt, 30-ből 1-szer ha kezdeményez párom férfi létére. Az elején próbáltam még vele ezt megbeszélni, hogy jól esne ha nem én "másznék rá", de végül maradt ez a felállás. Mondjuk így legalább biztos nincs az, hogy rám erőlteti magát.


Egyébként a nőknél gyakran van olyan, hogy a kezdeményezés során jön meg a kedv, nem lehet, hogy a feleséged is ilyen és ezért nem kezdeményez? Tehát úgy érzi nincs szüksége rá, nem kívánja momentán az együttlétet, aztán kezdeményezel és rájön, hogy hű, de, nagyon is kívánja.


Próbáltad egyáltalán megbeszélni vele ezt a gondot vagy csak magán akcióba kezdtél?

2015. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. szerintem nem jól állsz ehhez. Van az a mondás, hogy evés közben jön meg az étvágy, pl. nálam is így van ez.


Simán elvagyok szex nélkül, de pl. ha elkezdjük, akkor máris megjön a kedvem.

Nem a szexet kell kezdeményezni, hanem kezdeményezd az intimitást, bújjatok, csókolózzatok, simogassátok egymást. Egy ilyen "előétel" lehet meghozná a kedvét az "evéshez".

2015. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!