Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért tartják magukat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartják magukat bonyolultnak? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Nos állandóan azt nyomatják a lányok/nők h milyen bonyolultak is ők, miközben olyan egyszerűek mint a férfiak. Magamból kiindulva ezt én is így gondolom, ha punci van minden van alapon működünk, ha annak a puncinak szép a gazdája akkor pedig a mennyország már csak rossz hely lehet:D De visszatérve, ha egy pali kigyúrt konkrétan a csajok szedik fel őt, ha pénzes akkor meglátják a BMW-t és a végeredmény ugyan az, ha pedig mindkettő megvan akkor ismét elérkeztünk arra a pontra, h a mennyország milyen szar hely lehet ha az élet ilyen szép. Szóval 10 csajból 9 ilyen és abszolúte nem bonyolultak, kb mint egy bot olyan érhetetlenek. Ha egy csávó sikertelen a csajozásból lemegy kondiba és már jövő nyárra ha odafigyel felfigyelnek rá a csajok.

Ez a bonyolultság is olyan trendi szó lehet mint a szingliség, vagy mint sminkes videókat feltölteni youtobe-ra.

Ja és nem vagyok hímsoviniszta, csak erre a megállapításra jutottam.

Szóval férfi lényege (többségben)=jó punci

Nő érdeke (többségben)= izom, BMW esetleg helyes arc

Ha elolvastad akkor kösz, rem nem untad halálra magad :D

21/f



2015. jún. 8. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Szóval férfi lényege (többségben)=jó punci

Nő érdeke (többségben)= izom, BMW esetleg helyes arc"


Szép, új világ...

2015. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak én nem vagyok ilyen? Nekem a barátom nem izmos, nincs drága autója, mégis úgy érzem magam vele, mint a menyországban.
2015. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mindenkire vonatkozik ez, csak a többségre, de ezt írtam is.
2015. jún. 8. 13:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg nem értem ezt a "szép új világ" dolgot, nem most történt hirtelen nagy erkölcsi törés, szóval ez nem valami új dolog. Szerintem álszent aki ezt gondolja.
2015. jún. 8. 13:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hímsoviniszta, áh. Nem. Te? Dehogy, egy csöppet sem. És az ostobaság is távol áll tőled. Te egy briliáns elme vagy, a véleményed pedig egyenesen etalon.
2015. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy álszent vagyok, de abban reménykedem, hogy talán mégsem igaz, amit írtál, hogy a férfiak szerint (többségben) egy kapcsolat lényege a jó punci, míg a nőknél (többségben) az izom és a BMW. Ám ha mégis így van, akkor arra értettem a szép új világ kitételt.
2015. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mondasz hülyeséget, bár lehetne vitázni rajta :D 17/L
2015. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. a bonyolultságnak semmi köze ahhoz, kinek mi a vonzó.

2. a férfiak állítják hogy a nők bonyolultak.

3. remélem, hogy a férfiak nem csak úgy működnek, hogy ha punci van minden van. Mi a partneremmel beszélgetni is szoktunk.

4. az általad felsorolt dolgok az én toplistámon nem szerepelnek.

5. de igen, hímsoviniszta vagy. nem azért nem kellesz senkinek mert nincs bmw a sgged alatt vagy mert nem úgy nézel ki mint Brad Pitt. Azért nem kellesz senkinek mert nem szereted a nőket és a nők ezt megérzik.

6. mindenki azt vonzza az életébe amilyen ő maga. Én rengeteg értékes embert ismerek az ellenkező (és a megegyező) nem táborából is. ha te nem, veled van a baj.

7. direkt hagytam ki a mondatkezdő kisbetűket.

2015. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A nők mondják h bonyolultak, én nem szólom le a nőket csak egyenrangúnak gondolom a férfiakkal. Ha ez oviniznus oké. Egy férfi mikor mond olyat h olyan bonyolult vagyok nem értenek meg a nők? Ami a személyeskedést illeti köszönöm jól érzem magam a bőrömben sok barátnőm volt és én is ismerek értékes embereket:D egyébkènt gondolhattam volna h előjön a női öntudat de a személyeskedést túlzásnak tartom. Nem sértettem meg a nőket ezzel. Egyenèrtékű egy nő egy férfival ennyi. Ez nem sovinizmus. Nem is minden nőre értettem csak a többsègre. A nők mondják a férfiakra h egyszerűek, énszerintem a nők is azok. Ennyi a kiírt kérdésem lényege. (Nem részleteztem mert egyszerűen akartam írni de nyilván fontos az összhang férfi ès nő között kellenek nagy beszélgetés és tisztelet egymás iránt) Ismétlem nem bántás volt a cél, nem ku..vaként állítom be a lányojat távol álljon tőlem ha valaki ezt hiszi félreértette a kérdésem.
2015. jún. 8. 18:16
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja ami a szexuális mivoltát illeti a kérdésnek igenis az az alapállapot. Ösztön a létfentartás miatt amit nemelőz meg semmi. Egyébként is miért kell 2015-ben úgy gondolni a szexre mintha az ördög műve lenne. Azt kívánom mindenki gyakorolja böven, férfi/nő egyaránt, de tudom ez is sovinizmus megyek is elbújdoklom egy domboldalon mint egy remete:D
2015. jún. 8. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!