Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztéséhez menny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztéséhez menny előjáték és milyen védekezés ajánlott?

Figyelt kérdés
A lány a szűz és az a baj, hogy nagyon szűk ott lett (21 éves, csodálkozom is), már egy ujjnál is jajgat :( Még védekezés ügyben sem egyeztünk meg.

2015. jún. 18. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Osszekottel egy lett csajjal?
2015. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*osszejottel
2015. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lett? :D Mert ha angol vagy kínai lenne az más?
2015. jún. 18. 10:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok,és nagyon szűk,nekem egyik ujjam se megy fel. Addig kényeztesd a puncija körül (pl.csókolgatás),vagy masszírozd,hogy odahúzza a fejed... aztán amikor már nyalod, nagyon nedves és szinte magába húz,akkor nem fog neki fájni annyira. Ez lehet sok ideig tart,de megéri ;)

18L

2015. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3:


Igen, mert a kínai, és egyéb ázsiai lányok sokkal szűkebbek. (tapasztalatból tudom)

2015. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Magyar lány, ha annyira számít :D 18/L-nak köszi, ezt majd megpróbáljuk akkor :D
2015. jún. 18. 11:56
 7/12 anonim ***** válasza:

sok előjáték és óvszer. Az síkos, ha nem lenne a csaj az és nem leszel "véres".

Ha neked van pici tapasztalatod is, akkor tudod, hogyan kell felhúzni egy csajt annyira, hogy egy jó vastagot is be tudjon fogadni. Soha ne dugj be semmit egy punciba amíg nincs rendesen felhúzva.

2015. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hosszú legyen az előjáték. Amíg nem nedvesedik, meg izgul fel nagyon. Bár egy kicsit általában szokott fájni mikor átszakad a szűzhártya, de ez sem mindenkinek. Szerintem óvszerrel védekezzetek először.
2015. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elöszőr orálisan és/vagy más módon a lányt a csúcs közelébe, azaz az orgazmus előszobájába kell juttatni, de nem szabad hagyni, hogy elélvezzen, utána hanyatt fekve a lábait annyira fel kell húzni terpeszben amennyire csak lehet (szinte a füle mellé). Utána a kezeiddel a térdhajlatnál a lábát támaszd meg, küzben a popsija alá még tegyél egy kispárnát is, hogy a csípője kicsit elemelkedjen a földről (vagy az ágyról). Ezután a péniszedet tedd a hüvelybemenethez, kicsit dugd be a szűzhártyáig, itt állj meg, aztán kérd meg a lányt, hogy teljesen lazítsa el az összes izmát és ahogyan ezt megteszi egy határozott, de nem túl erőszakos lökéssel tövig told be neki. Ekkor meg kell állni és kicsit várakozni, csak utána kezdj el mozogni nagyon lassan. Közben figyelni kell a lány reakcióit és ha nagyon fájdalmas, akkor félbe kell hagyni a dolgot, ki kell húzni a péniszt és kicsit pihenni kell a folytatás előtt. Ha nem nagyon kellemetlen akkor mehet a végéig!

Én szerintem ebben a formában a legkellemetlenebb az első oktus a lány részéről!

2015. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előjáték hosszú legyen, a védekezés pedig kézzel-lábbal történjen.
2015. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!