Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dagadt vagyok, senki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt vagyok, senki nem talál vonzónak, mi legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon dagadt vagyok, és sajnos amúgy is elég ocsmány, mégis van barátom, aki viszont, annak ellenére hogy majdnem húsz kilót fogytam, edzek, mindent megteszek a szépségért, úgy tűnik egyre kevésbé vonzódik hozzám, állandóan csak kritizál, követel hogy fogyjak le, soha semmit nem dícsér rajta. Az erőfeszítéseim miatt-gondolom- egyre szebbnek kellene lenem, de valahogy egyre ocsmányabb vagyok, és egyre dagadtabbnak is látom magam. Gondoltam arra is hogy otthagyom, de már nem merem, mert úgy érzem hogy soha senkinek nem fogok kelleni, hiszen egyáltalán semmi vonzó nincs bennem (olvasgattam most itt a válaszokat a kövér nős kérdésekről, és egyre biztosabb vagyok benne hogy egy okádék vagyok) Már egyáltalán nincs kedvem a szexhez sem, ami viszont jó, mert senki nem dugna meg. Mit tegyek? Tehetek még egyáltalán valamit?

2015. jún. 18. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán nem a megfelelő társsal vagy. Én ismerek több olyan férfit is, akik kifejezetten a duci nőket szeretik, olyan társuk is van. Ha a párod rontja az önbecsülésedet a kritikáival, akkor nem szeret téged eléggé, és az neked rosszat tesz. Akkor már egyedül is jobb.
2015. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy "dagadt vagy"?

Milyen magas és hány kiló vagy?

2015. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
168 cm, és 80kg, de három hónapja még 100 voltam
2015. jún. 18. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én a bevezető alapján valami extrém számokra számítottam. Ez nem durva egyáltalán.
2015. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 netrol keresnel egy hozad legkozeleb alo arckepet?


csak g.hogy tudjam mi szamit ocsmanynak, mert ugye valoban azok jozt sokan magukat szepnek tartjak, te pedig lehet ep elenkezoleg vagy, legfeljeb atlagos, ami semi esetre se csuny!

2015. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minek ennyiszer megkérdezni?
2015. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
*#4 = kerdezo neked szantam termeszetesen, egeszalakos kep is jo ha olyant lelsz*
2015. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az szép, ha még egy 10-12 kilót sikerülne leadnod, már kövér sem lennél, csak így tovább!

Egyébként furcsa, hogy a barátod így viselkedik, miért jött veled össze, ha még ennél is sokkal kövérebb voltál, ha állandóan csak kritizál?

2015. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
amugy a baratod meg emlitessre sem melto azert nem is irtam rola, ha valoban ugy van ahogy irod
2015. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 homo ludensz ***** válasza:

A barátodat szépen tanácsod el mert majd egyszer arra ébredsz hogy talál egy számára vonzóbbnak tűnő partnert és az még fájdalmasabban fog érinteni.Téged hagynak ott és nem te szakítasz.

Most eszközként használ a barátod mert úgy gondolja magában hogy ha ló nincs... de bármikor adódhat neki valaki.

Egy ember (nő) értékét nem csak a külső határozza meg bár nem elhanyagolható de a belső tartalom legalább olyan fontos főként ha hosszabb távra terveztek.

Ne minősítsd le magad! Azokkal az adottságokkal vállald fel a női mivoltodat ami van. Később ezen javíthatsz természetesen sporttal,diétával stb.

2015. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!