Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dagadt vagyok, senki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt vagyok, senki nem talál vonzónak, mi legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon dagadt vagyok, és sajnos amúgy is elég ocsmány, mégis van barátom, aki viszont, annak ellenére hogy majdnem húsz kilót fogytam, edzek, mindent megteszek a szépségért, úgy tűnik egyre kevésbé vonzódik hozzám, állandóan csak kritizál, követel hogy fogyjak le, soha semmit nem dícsér rajta. Az erőfeszítéseim miatt-gondolom- egyre szebbnek kellene lenem, de valahogy egyre ocsmányabb vagyok, és egyre dagadtabbnak is látom magam. Gondoltam arra is hogy otthagyom, de már nem merem, mert úgy érzem hogy soha senkinek nem fogok kelleni, hiszen egyáltalán semmi vonzó nincs bennem (olvasgattam most itt a válaszokat a kövér nős kérdésekről, és egyre biztosabb vagyok benne hogy egy okádék vagyok) Már egyáltalán nincs kedvem a szexhez sem, ami viszont jó, mert senki nem dugna meg. Mit tegyek? Tehetek még egyáltalán valamit?

2015. jún. 18. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Képet!
2015. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 *Vágy lassú tánca válasza:
Nyugi! Sok férfi szereti a "dagi" molett nőket...majd rád talál egy olyan aki elfogad olyannak amilyen vagy...De elsősorban magadnak kell elfogadnod magad,ez nagyon fontos! Több önbizalmad legyen!
2015. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
ha kövérnek érzed magad akkor fogyni kell,most mit sajnáltatod magad?
2015. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló adatokkal rendelkezem. 167cm/80 kg vagyok és én is fogyózom, 90 kg-ról indultam. Jobb helyzetben vagy nálam, mert nekem nincs pasim. Bár én a helyedben dobnám őt, mi az hogy követel??? Remélem te is követelsz ezért cserébe tőle néhány dolgot.
2015. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!