Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz az anyagiak szerepéről egy kapcsolatban? Számít-e, vagy sem?

Figyelt kérdés

E kissé groteszk videó remekül bemutat egy bizonyos gondolkodású leányzót, akinek csak az anyagiak számítanak, észre sem veszi, hogy ugyanarról a személyről van szó!


Öltöny: 500 euró

Autó bérlés: 200 euró

Vacsora: 100 euró

A nő arca amikor rájön ki is vagy valójában: felbecsülhetetlen.


[link]


2015. márc. 1. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 10 forintot nem adnék ilyen nőért.
2015. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Számomra lényegtelen, nem tudom miért tulajdonítanak akkora jelentőséget neki. (Nyilván annyi kell, hogy legalább szerényen megtudjatok élni, de az a tapasztalatom, hogy általában aki akar, és teszi is érte az ezt megtudja oldani.)
2015. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*tesz
2015. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden nő alfa hímet keresi. A világunkban már pénzben és gazdasági jólétben mérik szinte ezt. Néhány nő meg rá is tesz egy-két lapáttal. Úgyhogy igen is meg nem is. Nőtől függ, na meg hogy tökös vagy-e vagy legalább van-e pénzed.
2015. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a pasi is hasonló gondolkodású, mint az ilyen típusú hölgyemény. Ez videó meg nagyon szánalmas.
2015. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a videóról és erről az egészről azt gondolom, hogy pontosan annyira sekélyes az a férfi, aki képes a havi fizetését elkölteni egy ilyenre, csak hogy megkapjon, vagy megszívasson egy ilyen lányt, mint maga a lány. (amúgy a videó nem tetszik, szájbarágós tanmese rémes színészi alakítással).


az alap kérdésre meg igen, számít, legalábbis felnőttként igenis számít. én úgy vagyok vele, hogy nem szeretnék nálam sokkal rosszabbul, se sokkal jobban kereső párt. felnőtt vagyok, van egy életszínvonal amin élek, vannak dolgok, amiket megengedhetek magamnak és meg is szoktam, nem extra dolgok, én se vagyok gazdag, de évi 1 hét síelés és 1-2 évente a nyaralás azért fontos, néha szeretek rendelni kaját, vidékre elutazni pár napra, vannak állataim, amikre elég sok pénzt költök. valakivel aki 90.000 ft-ot keres eleinte nyilván lehetne programokat csinálni, de egy idő után kellemetlen lenne, hogy ő mondjuk nem engedhet meg magának valamit, akkor fizessem én, vagy azokról a dolgokról le kell mondanom, vagy nélküle kell elmennem? pl nekem van autóm, ha neki nem futja rá, akkor majd használja az enyémet, vagy hogy?


ugyanez fordítva is igaz, ha a pasim délamerikába járna nyaralni és svájcba síelni azt én se engedhetném meg magamnak és nem szeretném, ha ő fizetné. de ha már muszáj választani, akkor még mindig kevésbé gáz, ha a férfi a jobb módú, mint a nő, de nagy különbséget én biztos nem tudnék elviselni.


ezek az egyenlőtlenségek eleinte apróságnak tűnhetnek, ha elnyomja a szerelem, de egy idő után biztos előjön! pl. ajándékozáskor, stb.

aztán ha már ott tart a kapcsolat, hogy családot, tehát gyereket szeretnének, akkor is nagyon gáz tud lenni, ha a férfi nagyon keveset keres, akkor mondjuk az én esetemben ő maradna otthon a gyerekkel és nekem 2 hónappal a szülés után mennem kéne vissza dolgozni, hogy ne haljunk éhen?


a pénznek magában nincs vonzereje, ugyanakkor néhány kivételtől eltekintve (mondjuk ha művész az illető) azok a tulajdonságok, amitől nem csóró (nem gazdag, de nem csóró) egy ember, hogy tanult, művelt, talpraesett - azt vetítik előre, hogy olyan munkája van, amiből normális életkörülményeket tud magának teremteni.

30/N

2015. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, neked is lesz egyszer lányod...
2015. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valakinek számít, valakinek nem.

Nekem nem igazán. Ennyi.

2015. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és nekem például csak annyira számít az illető anyagi helyzete akivel együtt vagyok, hogy megtudjon élni abból, amije van.
2015. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!