Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Teljesen el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen el vagyok keseredve L/18

Figyelt kérdés
Soha nem volt még egy komoly barátom sem akibe tényleg szerepmes voltam.Mindig csak olyanok próbálkoznak nálam akik nem tetszenek vagy ha tetszik akkor meg kiderul hogy csak dugni akar nem kapcsolatot.Ezért vagyok még szűz mert a szerelemre várok ami valszeg sose jön el :( Mindenkinek van vagy volt több kapcsolata is csak nekem nem.Pedig nem vagyok csúnya akkor mi a baj velem?
2015. jún. 28. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Ennyi alapján az a tippem, hogy:

-túl romantikus vagy

-túl magasak az igényeid kinézetre

2015. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

válts társaságot

és

ne búslakodj,mert az látszik és taszítóan hat

2015. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
rossz korosztályban egzisztálsz :D én sem vagyok csúnya, jöjjünk össze :DDD
2015. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, meg fog találni téged is a dolog (ami egyébként nem olyan nagy cucc, mint ahogy azt most látod). Addig se szenvedj miatta, hanem foglalkozz fontosabb dolgokkal, pl. önmagaddal. :)
2015. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek van vagy volt több kapcsolata is"

Hú, hát aztán azok nagyon komoly kapcsolatok lehettek, 18 évesen azoknál, akiket ismersz. 1 évig se tarthattak, ha több is volt.

Remélem, ebből érted, hogy te csinálod jól. ne keseredj el! Meg kell várni míg megfelelően komoly emberrel találkozol, aki alkalmas a kapcsolatra, ami nem csak 1 évig tart majd.

2015. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van kedved valamelyik este valami közös programhoz?
2015. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Isten hozott a klubban
2015. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
belém biztos szerelmes lennél
2015. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!