Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megváltozhat a csapodár fiam...

Megváltozhat a csapodár fiam későbbiekben? Teljesen el vagyok keseredve, hogy nem lesz unokám.

Figyelt kérdés
29 éves. Jelenleg van egy 18 éves barátnője, illetve egy 40 éves szeretője. Ez mellett rendszeresen szokott prostikhoz járni. (nem útszél lányokhoz, hanem egyetemista és modellkedő lányokhoz. Komoly kapcsolata még nem volt. De nagyon szeretne. Miden hétvégén bulizik és akkor nagyon keményen iszik. Szinte minden nap videojátékozik. Sokat lóg a haverjaival.
2015. ápr. 22. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

itt nem az a baj, hogy unokád lesz e.

hanem hogy majd ha mindenét elissza hova megy


am "nagy fogás" a kedves fiad.

nem tudom kinek kéne

2015. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy akar komoly kapcsolatot?
2015. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Én csak egy dolgon akadtam fenn:

Honnan tudod ezt mind? Anyuci pici fia, igaz? :)

2015. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

Igen,ha elfogy a pénze! Miből él? Ha te támogatod zárd el a csapot!


Mellesleg,a buli és pia nálam nem játszik,de nekem is van 2 barátnőm és prostikhoz is járok,mondjuk a saját pénzemből teszem és nősülni én sem akarok. De hidd el ez a rész nem gáz,a fiadnál sem,csak a pia,na abból lehet gondotok.


33/F

2015. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mi van, ha nem lesz unokád? Keress magadnak helyette más játékot.
2015. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Csak hétvégén iszik. Napközben nem! Pénteken meg szombaton.

Jó fizető állása van. Már nem támogatom.

2015. ápr. 22. 14:08
 7/20 A kérdező kommentje:
Biztos akar. Onnan tudom ezeket, hogy semmi megtakarított pénze nincsen. Mindet elszórja. Elmondta, nehogy azt gondoljam, hogy drogozik vagy adósságba keveredett, kártyázik stb...
2015. ápr. 22. 14:10
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát a barátnője nem tudja, hogy megcsalja. Hát mégis csak kell a lányoknak így is. Nagyon buták a mai lányok. Sok nem tud értékelni egy rendes normális pasit.
2015. ápr. 22. 14:13
 9/20 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőm fia is össze jött egy egyetemista lánnyal. Nem csalta meg, nem ivott, normális rendes volt vele, elvitte vacsorázni, utazni stb... Nem volt vele papucs!!! Aztán elhagyta egy másik srácért, akiről később kiderült, hogy alkoholista, minden nap iszik. Utána sírva könyörgött a pasinak, hogy fogadja vissza. Bocsásson meg neki, hogy nem tudta értékelni.
2015. ápr. 22. 14:16
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Először is még fiatal. Reménykedj, hogy pár éven belül benő a feje lágya, és talál egy korban hozzá illő nőt, aki mellett szeretőt se akar majd tartani.

Jelenlegi állapotában nem hiszem, hogy nagy perspektíva a fiad egy normális gondolkodású nő számára a pénzszórással, meg a hétvégi lerészegedésekkel.

2015. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!