Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek össze fogunk mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze fogunk mi valaha egyáltalán költözni? Ezek csak kifogások?

Figyelt kérdés

Bennem már 1-1,5 éve motoszkált a gondolat, hogy milyen jó lenne már összeköltözni, hiszen már több mint 5 éve vagyunk együtt. Sajnos sokáig nem volt rá lehetőségünk mert messze, egy másik városban tanultam. Ugyan pár éve, ha kapott volna ott munkát, akkor odaköltözhetett volna hozzám, mert ott egy külön lakásban éltem. Sajnos nem így lett, pedig tényleg keresett ott is.

Most hogy én is elvégeztem az egyetemet, és hazajöttem (leginkább miatta) gondoltam majd ő is felveti a témát, de nem. Mit tegyek hogy ő is akarja? Nem is igazán tudom hova tartunk... Szüleim is egyre többször kérdezik. Olyan mintha nem akarna leválni otthonról, vagy mintha félne hogy én nem készítek majd olyan kaját mint az anyukája, stb. Ezt nem ő mondta, csak én érzem. Amikor felhoztam a témát nem volt teljesen ellenére a dolognak, de látszott rajta, hogy nem is a közel jövőre gondol.

Szerintetek mit gondoljak??

Mellesleg 25 évesek vagyunk.



2015. márc. 26. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aki ezt még 5év múlva se igényli,később se fogja.Jobb neki otthon,ennyi.
2015. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szóval van állása mindkettőtöknek?
2015. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én most keresek állást, és úgy is gondoltam hogy majd akkortól. De addig is lelkesedhetne az ötletért, ha annyira vágyna rá. Csak azt mondja hogy akkor majd nem lesz olyan könnyű anyagilag mint most..
2015. márc. 26. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Háát azt még megvárnám a helyedben míg lesz állásod és meglesz az első havi kereseted utána beszélned kéne vele erről még 1x és ha akkor sem akkor már azon kell elkezdened gondolkodnod, hogy mit szeretnél te a jövődben elérni , milyen életet szeretnél milyen emberrel, és ha vele ez nem valósítható meg noss akkor....
2015. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolom, csak eléggé elbizonytalanít ezzel...mert ha vele nem meg, akkor én inkább ott keresnék állást, ahol tanultam. Köszönöm a válaszod!
2015. márc. 26. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincsmit :)

Te feladnád az álmaidat érte, ő nem.

sok sikert!

2015. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazából az lenne a vágyam, hogy tervezzük végre kicsit jobban és közösen a jövőnket...
2015. márc. 26. 21:32
 8/12 anonim ***** válasza:
ÉN azt mondom várd meg a fizud aztán utána lépj ha nem.
2015. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert az talán változtathat h tudja h te is keresel meg ő is és akkor 2 fizuból ki lehet jönni, kizárt h nem, nem kell egy egész lakosztályt bérelni ennyi.

De a izud legyen a határ slussz passz.

2015. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, neki is ez volt a fő érve és ezzel teljesen egyetértettünk. De addig ne is hozzam fel a témát, hogy nézegessünk? Nem könnyű albérletet találni a környéken.
2015. márc. 26. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!