Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell "jól" orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "jól" orálisan kényeztetni egy pasit?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor utánna úgy kel fel, hogy "Hű az anyját! Ezt meg hol tanultad?"
2015. jún. 30. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nézz utána, hogyan kell a prosztatát masszírozni.


21/F

2015. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szenvedellyel es lelkesen :) Ne undorkodj es akarj oromot szerezni. Szerintem ennyi eleg ... ja es ne hagyd abba! :D
2015. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Emlekezz vissza amikor Calippo-ztal es mondjuk nagyon izlett. Nagyjabol ugy! :)

(jol megmarkoltad a csomagolast, hogy elocsald a lenyeget, majd bekaptad, nyalogattad, szurcsolgettel)

2015. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem csinálod akkor elmagyarázom és simogatom a fejed és tudni fogod mikor jó...
2015. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataimszerint ezt szeretik: en ugy szoktam kezdeni h eloszor vegignyalom az egesz rudat, folulrol lefele, majd lentrol folfele es mikor a makkhoz erek azt is lassan korbenyalom tobbszor is, majd szep lassan bekapom a faszt es elkezdem szopni, melytorok is mehet kozbe, miutan ugy erzem h ez mar kicsit kezd unalmas lenni elkezdek a nyelvemmel csapasokat merni korbe a makkra kozben pedig verem.. Es a makkal jatszadozok egy kicsit.. :) majd verem es kozben szopom egyszerre..:) stb.. Hat en valahogy igy csinalom.. :) nem tudom mennyire volt ertelmes amit leirtam.. De csinalni konyebb..:D
2015. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

linkeljünk be neked ide videokat?

waptrick.com on találaz orál vidiket de csak telorol megy

vagy a bangyoulater.com on is van

kategorizálva cumshot blowjob orál stb

sok sikert

amejik szimpi video azt csináld

2015. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6. Akkor csináld nekem dicséret nem marad el :)
2015. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6 os megmutatnád nekem rajtam.

elég jol leirtad majdnem tökéletes

egy 69 be benne vagy?

2015. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm igazából most lendült bele az orálba, eddig csak úgymond csinálta, most meg pedig már elismerem hogy kész gyönyör amit művel.


- Érzéki.

- Kézzel SOSEM ér hozzá orál közben a farkamhoz.

- Szemez velem közben.


Ha kiesik vagy kiveszi akkor is csak a szájával ér hozzá, ez érthető is, hiszen orál -> száj. blowjob -> kézimunka. Ahol már kézimunka is van az már nem "orális" kielégítés.


Ez volt a legnehezebb feladat leszoktatni a kezeiről, hihetetlenül felcsigáz amikor a szájával veszi be, és nem a kezeivel fogja meg hogy egyszerűen betegye a szájába, hanem úgy mozgatja a fejét, hogy ne kelljen a kezeit használni.


Játszik a zacsival is, a kezeit meg vagy simogatásra használja máshol, vagy a fenekemet markolássza, pl. hogy a seggembe kapaszkodva mélyre tudja "bevenni". (nem feltétlen torok..).

2015. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!