Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell "jól" orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "jól" orálisan kényeztetni egy pasit?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor utánna úgy kel fel, hogy "Hű az anyját! Ezt meg hol tanultad?"
2015. jún. 30. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Handjob a kezimunka a blowjob is szopas
2015. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igen ha szó szerint angolul vesszük akkor:


oral - suck -> szopás

blowjob -> kézimunka/orál keverék

handjob -> kézimunka.


De orálisan kényeztetni csak szájjal lehet, ha orális tablettát kapsz (amit orálisan kell bevenni) azt is a szádba teszed bele nem a kezedbe.


Tény hogy elterjedt dolog kezd lenni ez a "hú én úgy tudok szopni... hogy ha leszopnálak az egekbe lennél" aztán a csajszi előveszi a két kezét... és azon gondolkozol mikor lesz már vége.


Ez egy hülye divat. De ez a része engem mondjuk perpill nem érdekel, mert aki orálnál blowjobozik az csinálja. Nekem van barátnőm aki orálnál orálozik és a kezeit egyáltalán nem használja.


De ettől még nekem ez számít szopásnak.


Persze ettől még van hogy megfogja vagy elkezdi verni esetleg néha közben a szájába veszi, de ezt elég nehéz megfogalmazni, én az övé vagyok ő meg az enyém. Ha ő ezt szeretné hagy csinálja. Ez annyira nekem nem esik jól mint egy kimondott orál, de a szex az kétoldalú dolog.


Barátnőm is imádja ha nyalom, jobban mintha ujjazom, mégis van hogy megujjazom, de legtöbbször én is tiszteletben tartom hogy csak a számat használom.


De egyébként, amikor szájjal elégít ki akkor kb 5-6 perc, míg ha kézzel keverve akkor akár több mint negyed óra is kell, hogy elmenjek, ezt ő is észrevette.


Szerintem próbálkozz többféleképpen. Aztán ahogy a legjobb azt úgy is észreveszed. Az hogy megpróbálod 5-6x másféleképp és abból 1 lesz kimondottan jó neki az még nem tragédia, legalább utána tudod mit hogy.


De ez pasifüggő. Haverom pont hogy imádja ha szopás közben a csaj veri is a farkát, én meg nem. Szóval félig meddig magam ellen is beszélek, csak hogy ne "általánosítás" vagy önfényezés legyen.

2015. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

minél több nyállal csinálom, ez a lényeg

és a pasik szeretik, ha mélyre nyelem be, ez a tapsztalat

2015. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!