Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a pasi főnyeremény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi főnyeremény?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismerkedtünk össze és italoztunk,de a végére elég csúnyán kiütöttem magam.A fiú felvitt a lakására.Mikor megérkeztünk a lakására részegen többször is próbáltam ráhajtani,de Ő az állapotomra hivatkozva nem szeretett volna lefeküdni velem,mondta hogy majd elér mikor kicsit jobban megismerjük egymást.Lefektetett(nem úgy) és Ő a földön egy matracon aludt.Másnap rájöttem,hogy sokan nagyon csúnyán kihasználták volna a helyzetet és nagyon kínosan éreztem magam.A fiú rendelt valami reggelit majd hazamentem.Abban maradtunk,hogy este ha akarom hívjam fel és elmehetnénk vacsorázni.Nem tudom mit csináljak.Felhívnám mivel elég biztató,hogy nem használta ki a helyzetet,de viszont az eset miatt elég kínosan érzem magam.
2015. júl. 9. 02:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
A ribik leisszák magukat, szinte könyörögnek hogy dugják meg őket, aztán ha másnap már nem akarják az nyilván megerőszakolás és a mocskos pasik bűne és menjenek börtönbe. Éljen az "egyenjogúság"...
2015. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

De részeg ember nem tehet feljelentést, ez a gond. Mindegy mi történt férfi és nő között, ha a nő részeg volt. A bíróság a részeg vallomást semmisnek tekinti.


Ugyanúgy kezelik a részeg vallomást mint a szexmunkás vallomást. Mindkét esetben megkérdőjelezhető a dolog hiszen a vallomásnak szükséges hogy az adott pillanatban "józan" legyen az ember.

2015. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Már megint az egyenjogúság kérdése... :)

Nem fárasztó nektek folyton a feminizmussal dobálózni, kedves "férfiak"?

Itt arról van szó, hogy egy (jó, nyilván több) leányzó kérette magát, és csodálkozik, hogy nem dugták meg.

Az egyenjogúság jó és azért, mert van néhány divatcsitri, akik divatból isznak, divatból szexelnek fűvel-fával (érdekes, hogy ez a férfinemet viszont annyira nem zavarja...), az nem jelenti, hogy mondjuk én, mint nő el legyek zárva attól a lehetőségtől, hogy szavazhassak, hogy jogilag mondjuk megvédhessem magam (nem konkrétan ilyen részegen szexelős dologra gondolok, tudod, régen a nők nem perelhettek senkit, ha ki is fosztották őket, akkor is a legközelebbi férfirokon védhette csak meg...)

Én nem iszom le magam, nem fetrengek minden pasi ölében, aki velem szembe jön, így nyilván azt gondolják az emberek, hogy nem is vagyok olyan izgalmas ember, mint mondjuk a kérdező. :)

De azért azt elárulnám, hogy a nők régen is ugyanúgy vedeltek, mint most, főleg a csürhébb fajta. Csak nem ártana a kezetekbe venni néha könyveket és olvasni... bár az ilyen embereknek ez nyilvánvalóan fárasztó.

2015. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

# 5 Így kerülhet sittre:


Btk. 197. § (1) Szexuális erőszakot követ el, és bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki


b) más védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát szexuális cselekményre használja fel.


"Ez a pasi főnyeremény?"


Nem. Csak tisztában volt a helyzetével. De a helyében jó messzire elkerülnék olyan nőt, aki le issza magát, majd dugni akar azonnal!!

2015. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#24 vagyok


"Szeretem mert teljesen normális dolog,ha egy 18-20 éves fiatalember néha kicsit többet iszik,de viszont ha ez nővel történik meg akkor az azonnal egy csitri lesz."


Nem nyert. Utálom, és messzemenően elkerülök minden italozó személyt. Mindegy, hogy férfi, avagy nő. Ugyanúgy undorító a fiúktól, mint a lányoktól. Nem normális, hanem gusztustalan!

2015. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
# 24 Igen, de ahhoz kell egy 3. személy, aki tanúsítja az egészet. Mert egy részeg szavai hasznavehetetlen.
2015. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

A szórakozó helyen, nyilván voltak kamerák, tanuk, akik látták a leányzó magatartásán, hogy menyire ittas.


A büntető iparban dolgozom, hidd el, ha rács mögé akar juttatni egy nő, megteheti. De ez úgyszintén igaz egy férfira is.


Döntés képtelen, ittas állapotban az ember nem számít döntő képesnek, így az ezt kihasználó másik fél büntethető, és pont. Akár férfi volt a " józan " elkövető, akár nő.

2015. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Erre bezzeg van kapacitása a rendőrségnek meg az ügyészségnek, mi? De ha férfit erőszakol meg valami homár, akit előtte be is drogoz azt nem nyomozzák le. Ha az ismerősöm kocsijának kiverik az ablakát és ellopják a félmilliós laptopját azt nem nyomozzák le. Ha kilyukasztja valami cigány a kocsikerekedet az senkit nem érdekel.
2015. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Kedves Senki! Ez nem igaz, mert zezek is ugyanúgy érdekli a rendőröket, csak ezt nem verik olyan nagy dobra.

Nem veszed észre, hogy egy kissé felfújod a témát? :D

Sőt, hogy mindenki felfűjja a témát?

A srác lehet, hogy tisztában volt a helyzetével, de az is lehet, hogy simán tisztességes volt... vagy a csaj bűzlött az alkoholtól meg a cigifüsttől... lehet hogy nagy részegségében behugyozott és undi volt, lehet, hogy hányti s, csak arra nem emlékszik...

Ha én pasi lennék, azért nem húznám meg ezeket a majmokat, mert undorodnék tőlük és még csak felsem állna a farkam az olyan nőkre, akikben semmi tartás nincs.

Bár tudom, hogy a férfiak általában ezeket szeretik...

2015. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"De ha férfit erőszakol meg valami homár, akit előtte be is drogoz azt nem nyomozzák le."


Ha van feljelentés, vagy hatósági tudomás a bűncselekményről, van nyomozás is!

2015. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!