Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a pasi főnyeremény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi főnyeremény?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismerkedtünk össze és italoztunk,de a végére elég csúnyán kiütöttem magam.A fiú felvitt a lakására.Mikor megérkeztünk a lakására részegen többször is próbáltam ráhajtani,de Ő az állapotomra hivatkozva nem szeretett volna lefeküdni velem,mondta hogy majd elér mikor kicsit jobban megismerjük egymást.Lefektetett(nem úgy) és Ő a földön egy matracon aludt.Másnap rájöttem,hogy sokan nagyon csúnyán kihasználták volna a helyzetet és nagyon kínosan éreztem magam.A fiú rendelt valami reggelit majd hazamentem.Abban maradtunk,hogy este ha akarom hívjam fel és elmehetnénk vacsorázni.Nem tudom mit csináljak.Felhívnám mivel elég biztató,hogy nem használta ki a helyzetet,de viszont az eset miatt elég kínosan érzem magam.
2015. júl. 9. 02:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Az az igazság,hogy ez a normális viselkedés,de megértem,hogy ez bizalmat ébresztett benned.

Szerintem hívd fel és bizonyítsd be neki,hogy te is egy rendes lány vagy aki összeillik ezzel a rendes pasival.

2015. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Csak nehogy kiderüljön, ha arra kerül a sor hogy józanul se használja ki a helyzetet :)
2015. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Te tudod mit szeretnél… még ettől nem biztos, hogy főnyeremény.
2015. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
A férfi teljesen normálisan viselkedett. De az ilyen riba.coktól mint te vagy, mentse meg a férfi nemet a Jó Isten! Én nekem ha a feleségem részegeskedne soha nem lenne a feleségem. Az én feleségem még egy koccintáson kívül nem láthatta hogy alkoholt emeltem a számhoz. Nem engedném meg magamnak, hogy részegen lásson. Ezek a női részegeskedések is az emancipációval jöttek.
2015. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
szerintem is normális dolog, hogy így reagált..de nem értem miért kell így leinnia magát az embernek... és mi van ha nem egy ilyen férfival találkozol? hanem megdug egy utcában aztán még ki is rabolt volna? egy nőnek mindig meg kell maradnia nőnek...én inkább nem iszok és úgy is jól érzem magamat... ne hívd fel...had találjon magának ez a férfi egy igazi nőt...és ne egy piás csitrit
2015. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Szeretem mert teljesen normális dolog,ha egy 18-20 éves fiatalember néha kicsit többet iszik,de viszont ha ez nővel történik meg akkor az azonnal egy csitri lesz.Nagyon érdekes ez a felfogás.
2015. júl. 9. 09:47
 17/33 anonim ***** válasza:
Kérdező én írtam a 14-est. Férfi vagyok és engem még nem láthattak részegen soha. Ez tartás és igény kérdése. Én tartó magam ahhoz hogy ne alkossanak negatív véleményt rólam és nincs rá igényem hogy igyak alkoholt. Míg neked van rá igényed, hogy igyál. De ilyenkor az emberi tartás már eltűnik. Se férfinek sem nőnek nem megengedhető hogy az alkohol hatása olyan mérvű legyen, hogy a saját önkontrollját befolyásolja!!
2015. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

A pasi? Hát lehet, de ez szerintem inkább egy normális viselkedés.

Viszont, hogy te részegen le akartál vele feküdni egy szimpla buli után...hát hogy is mondjam...benned is csak egy könnyen kapható lányt látnák, elszomorító.

2015. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Off: annyira irigylem meg azóta gyermeki ártatlanságát ami pár válaszirobol sugárzik. Én is éltem abban a világban amikor meg az t hittem, hogy a média igaz híreket közöl, amikor az orvos meg tudja gyógyítani a beteget, az igazságszolgáltatás pedig elkapja és megbünteti aki nem tartja be a szabályokat. A valóság az, hogy nekem is van olyan ismerősöm (lány) aki jól leitta magát 2-3 srác felvette egy lakásba megrázták, s mivel nyár volt így kirakják egy matracra a ház elé. Hivatalos úgy lett belőle, de semmi jogorvoslat. Amit a kérdező irt nagyon is valóság sok lánnyal beszéltem, akik józanul nem feküdtek volna le a sráccal de ittasan belementek. Nem azért mert megerőszakoltak őket, hanem mert az alkohol oldott a gátlásaikbol. Valaki megbánta utána valaki nem... On: nekem is kicsit sántít a dolog, főleg ez a reggelit, rendelt. Eléggé életképtelen ember lehet aki meg egy reggelit sem tud megcsinalni, ( ami kb 3 perc) mert több időbe kerül mire felhívom azt a számot, nap mindegy. De mivel írtad írtad, hogy 18-20 éves vagy s a srácnak saját lakása van, így mar érthető a sztori. Good Luck!
2015. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Részegeskedő divat csitri vagy.

Miért az ilyeneknek van szerencséje? Remélem nem jössze be a pasinak majd :/

Egyébként ez egy normális viselkedés, amit csinált, tisztességes volt. Ha te furcsának találod, az azt jelenti, hogy te nagyon furcsa emberekkel vagy körülvéve.

2015. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!