Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehetne találni olyan 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne találni olyan 18 év körüli szép lányokat, akik nagyobb összegért cserében benne lennének lazább kapcsolatban? Nem a 10, 000 Ft-os hivatásos csajok érdekelnek.

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 19:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
30 vagyok.
2015. júl. 9. 22:24
 12/17 anonim ***** válasza:

9-es... miért az jobb, mint amit te csinálsz? Hogy rád kiabálnak és már szétteszed a lábad?

Akkor már inkább kapnék érte pénzt, megcsinálhatom az egyetemet, lennének ruháim, fodrász stb.

Félreértés ne essék, nem vagyok prosti, és nekem tuti nem ajánlanának pénzt... Csak nem értem mi a különbség aközött, aki kap érte pénzt, és aközött, akiben nincs erkölcs.

2015. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hogy képzelted ezt el? :D

Havi X pénz a csajnak, vagy csak kefélések után jár valami lóvé?

2015. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ez megegyezés kérdése. Nekem mindegy.
2015. júl. 9. 23:17
 15/17 anonim ***** válasza:
Neked mi számít szépnek?
2015. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én értem mit mondasz. de a nők többsége ezt sosem fogja megérteni, hogy te most mit is akarsz. számukra ez abnormális.


amúgy én is nagy összegeket fizetnék egy ilyesfajta kapcsolatért, de egy "normális" nő ezt sosem értené meg. ez túl nyílt, túl őszinte, túl egyszerű dolog az ő agyuknak (szeretik a körítést, mindennek legyen egy felszíne is, hivatkozási alapja)


a nők más módon, pont egy kapcsolat által akarják megkapni ugyanazt a pénzt, amit te akarsz adni. csak nekik még kell ellé biztonságérzet, fogodzópont, valami bevett mód, valami amiben irányíthatnak manipulálhatnak, macska-egér és hasonló játékokat játszhatnak)


náluk nem létezik barátság..mégha ez egy ilyen felszínes, pénzen alapuló, testiségben megnyilvánuló dolog is


27 F Bp

2015. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

De miért fizetsz neki? És ha pénz nélkül is benne lenne, az miért nem jó? :D


Én örülnék neki, ha találkoznék ilyen pasival. Előttem is említették már, hogy akkor be tudnám fejezni az egyetemet nyugodtabban, az anyagi gondok általi fusztrációt elkerülhetném.

A gond csak annyi, hogy mivel itt én a szexet adom a pénzért cserébe, ezért mindent meg kell tennem, amit a pasi kíván, ez így tisztességes. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy egyeznének az igényeink. De ha egyeznének, simán belemennék.

Kár, hogy nem vagyok az a tipikus szép lány, és 22 múltam xD

2015. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!