Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejött a pasijelöltömmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejött a pasijelöltömmel?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnömnek és nekem ugyan az a srác tetszett.

Köztünk elkezdett alakulni valami, a srác hajtott rám. Közben a barátnöm is hajtott rá elég könnyüvérü olyan kis ribiféle.

Elcsattant egy két csok köztem és a srác között erre megijedtem az érzéseimtöl és megmondtam neki hogy hagyjon békén felejtsen el.

Utána még probálkozott de lekoptattam.

Erre egy buliban összemelegedtek a barátnömmel és d u g t a k egyet. Hát persze hogy volt köztük szex mivel mint irtam nagyon könnyüvérü a barátnöm. Mit csináljak? Idö közben jöttem rá hogy nekem ö kell? :(


2015. júl. 10. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát te voltál a hülye szóval ne barátnődet okold... 25/F
2015. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Nem kellett volna lekoptatnod. Nem a barátnőd hibája.
2015. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha lekoptattad, akkor már nem volt a "pasijelölted"... Egyébként nagyon szépeket írsz az álitólagos legjobb barátnődről.


Abban amúgy egyetértek, hogy nem szép dolog olyannal kezdeni akinek egy barátunkhoz ilyen értelemben köze volt, főleg nem CSAK szexre, de ne akard megmondani egyiknek se, hogy mit csináljanak!


18/f

2015. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd csak annyi hibát vétett, mint minden ribi: szétteszi mindenkinek a lábát. De ennek semmi köze a te bajodhoz.

Minek küldted el a pasit? Meg ha el is küldted, most már feleslegesen sírsz...

LEhet, hogy nem is az a bajod, hogy "ráébredtél, hogy neked mégis ő kell" hanem egyszerűen zavar, hogy a barátnőd megkapta őt, és a fiú nem utánad koslatott. Lehet, hogy a pasi is ezért dugta meg a ribit, mert tudta, hogy te megtudod, és ez neked rosszul esik.

Van ilyen.

2015. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Együtt vannak azota mindenhova együtt mennek szoval nem csak azért keffentette meg... Ennyire kellettem neki.
2015. júl. 10. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ennyire kellettél neki??? Már bocsi, de többször is elküldted! Ember... Gondolkozz már. Az egyetlen hibás te vagy. Ha nem küldöd el most te lennél vele.
2015. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"megmondtam neki hogy hagyjon békén felejtsen el. "


wtf? Most meg sírsz hogy nem hajt rád tovább. wtf?

2015. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, akkor gondolj arra, hogy egy olyan sráccal akartál összejönni, aki végső soron beéri egy ribivel is....
2015. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindig is mondtam, hogy nők között nincs igaz barátság. Mindenféle nyomdafestéket nem tűrő módon gyalázzák az ún legjobb barátnőjüket a hátuk mögött, de szemtől szemben me megy a jópofizás.

A másik döbbenetes dolog, hogy mennyire nem bírják elviselni ha nem ők a befutók. Ha a másik csaj lett a szerencsés vagy csak alapból jobban néz ki vagy sikeresebb a fasziknál, akkor csakis ri...nc meg ku...va lehet.

Elhajtottad szerencsétlent, de most, hogy mással van, hirtelen kéne. Ló....szt érdekel téged a srác csak most nem te vagy az ügyeletes jó csaj és ezt a kicsi egód nem veszi be.

2015. júl. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!