Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem elégedett velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem elégedett velem az ágyban? Rosszul mozgok? .

Figyelt kérdés

Minden tökéletesen működik köztünk az agyban,legalábbis azt hitte

...aztan egyszer véletlenül volt egy olyan elszólása hogy nagyon szeretlek de nem sexert vagyok veled az volt mar jobb mással...nagyon rosszul esett ezért vissza kerdeztem h ezt hogy értette...azt mondta h ja semmi csak nagyon jo puncim van mert szűk meg minden es imád velem lefekudni de a lovaglás nem az erossegem...hat köpni,nyelni nem tudtam en eddig azt hittem nagyon élvezi mert mindig azt láttam rajta...tudnátok ebben segíteni? Hogy min valtoztassak? Hogy mozog aki igazán jo lovagol? Minden tanácsot szivesen várok előre is koszii



2015. júl. 18. 09:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen!:) ezeket a táncosokat is megfogadom!:)
2015. júl. 18. 11:40
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de MIBEN KÉNE VÁLTOZTATNI????? MONDJUK HAGYD OTT A PICSÁBA AZT A SRÁCOT AKI A SAJÁT BARÁTNŐJÉRE CINIKUS MEGJEGYZÉST TESZ ÉS EXBARÁTNŐKKEL PÉLDÁLÓZIK??????


Hihetetlen, hogy még Te akarsz neki megfelelni ezek után is....... sajnállak, de legalább tudom, hogy nem fog örökké tartani a kapcsolatotok....

2015. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsó ott a pont!
2015. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azóta már elégedett veled kérdező?
2015. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!