Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ahogy növök, úgy kezdek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy növök, úgy kezdek megh***lni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lány, és ne,m tudom miért van ez most, mintha teljesen felborult volna a hormonháztartásom, vagy nem tudom, lehet csak a kiváncsiság az oka, de képtelen vagyok már komoly kapcsolatot fenntartani valakivel. Valahogy mindig találok valakit aki érdekesebb, aki szórakoztatóbb, leköt egy másik szempár tekintete, van mikor bármit megadnék, csakhogy ágyba vigyen egy srác a buliból akivel szemezek a buli alatt. Nem tudok megülni a fenekemen, imádok kacérkodni, pedig én tényleg nem ily vagyok, legalábbis nem ilyen voltam.

Sokkal komolyabb lány voltam még pár éve, most meg úgy érzem kezd elmenni az eszem. De ez igy nem jó, ti is biztos úgy gondoljátok hogy ribi vagyok, de épp ezaz hogy ez nem én vagyok.


Mi lehet ez? Hormon?



2015. júl. 18. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok, így van. Neked ajánlatos olvasmány Louinn Brizendine- A női agy könyve. Abban megmagyarázza ezeket a dolgokat A-tól Z-ig. Amúgy nem a fenekeden kell ülni, hanem a f.$zon. :D Éssszel!
2015. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Louann *
2015. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Haha, tetszett a poén :D.

Mindenképp utánanézek a könyvnek, imádok olvasni, főképp ilyen psihológiai dolgokról. Köszi a tippet !!! :)

2015. júl. 18. 15:49
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Bármit is olvasol, kezeld fenntartással. Nettó fasságokkal is simán a könyveladási lista élére lehet kerülni.
2015. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Kétlem, hogy egy több évtizede híres pszichiáter, író nettó fhaszságokat írna, aki létrehozta pont az ilyenek miatt USA-ban a Női Kedély- és Hormonklinikát.
2015. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kár hogy nálunk nincsenek ilyen klinikák. Szerintem lenne rá bőven jelentkező!
2015. júl. 18. 16:07
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem ő az egyetlen neves pszichiáter a bolygón, más neves szakértők vaskos kritikával illették a könyvet. A Nature-ben durván lehúzták, miszerint egy melodráma, a legcsekélyebb tudományos módszeresség és hitelesség nélkül.

Annyit később maga Brizendine is elismert, hogy túlzó hangsúlyt fektetett a nemek közti különbségekre.

2015. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy csak ő az egyetlen neves pszichiáter a bolygón. A könyvet pedig direkt írta meg a hétköznapi ember számára is érthető nyelvezettel. Ez nem jelenti, hogy szakmailag inkorrekt lenne.
2015. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg a kritikusok is tisztában voltak vele, hogy ismeretterjesztő művet véleményeznek, nem hiszem, hogy az (érthető módon) egyszerűsítő, közérhető nyelvezettel akadt problémájuk.
2015. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félsz az elköteleződéstől... tehát attól, hogy valaki mellett leparkolj. Meg lehet h unalmasnak is találod.
2015. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!