Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kivanom q férjemet! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivanom q férjemet! Mit tanácsol aki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjem de egyszerűen nincs kedvem a szexhez. Három gyermekünk van, mind tervezett volt, régóta itthon vagyok velük, a család az életem. De! Fáradt vagyok, ha szabadidő adódik, szeretek kicsit magammal foglalkozni,olvasgatni,tv- ni,beszélgetni. Eszembe nem jut a szex. A párom viszont napi egyszer minimum igényli. Ez nehéz sokszor " be adom " a derekam pedig nincs kedvem. Régebben azért gyakrabban volt persze, gyerekek nélkül szabadság volt. De azért nem ennyiszer akkoriban mint most. Sajnálom őt, mert nehéz neki is, nem szeretném ha félrelépne, tudom jó úton haladunk a felé. De,hogy erőszakoljam rá magamra, hogy hozható vissza az életembe a vágyat?
2015. júl. 20. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egy hét nyaralás gyerekek nélkül. Nyaralás alatt tényleg kényeztető nyaralásra gondolok. Már elég egy hosszú hétvége is egy wellnessbe.
2015. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól hangzik :) már nagyon ránk férne. De most nem megoldható.
2015. júl. 20. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig meg kell oldani hogy kettesben legyetek :) Áldozzatok időt magatokra is néha
2015. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik oldal vagyok sajnos nem tudom a nők hogy működnek. A míg fiatalabbak voltunk, és nem találtam meggyőzőnek a kifogást, elkaptam és jól megdöngettem, végül a párom még élvezte is. Most már szó sem lehet ilyesmiről mert 40 felett már nekem is nehezebben megy minden. De ha valaki tudja a bajodra az orvosságot,arra vevő lennék én is.
2015. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
LOL
2015. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!